4.turnaj ???, 8.5.2018

2200190661/2010

Otevírací doba:

Kancelář otevřena po telefonické domluvě!

TITULNÍ STRANA » Čtyřgóloví střelci Paukrt, Jankura a Čejgl rozjeli gólové žně v 2.NHbL
2 : 1 ss (0:0,0:0,0:0-1:0)
Autosklo x Jestříbi (foto: Jana Nekolová)

Čtyřgóloví střelci Paukrt, Jankura a Čejgl rozjeli gólové žně v 2.NHbL

Jana Nekolová | 30.10.2016 21:58:19 | 3176x

2.NHbL – V sobotu odstartovalo osmé kolo druhé národní hokejbalové ligy, ve kterém byl vidět skvělý hokejbal od začátku do konce v Heřmanově Městci, kde Ježci vyhráli nad bojovnými a rychlými Prachovicemi, čtyřmi góly se blýskl Filip Paukrt. Pardubičtí Autoskláři převálcovali dvanácti góly přeloučské Jestřáby, čtyřmi góly se blýskl Karol Jankura a hattrickem Michal Šimek. Chrudimští Žolíci zužitkovali své zkušenosti nad mladým kádrem domácích českotřebovských Kohoutů a odvezli si domů tři body a čisté konto, čtyřmi góly se blýskl Martin Čejgl. Opočno si s chutí v neděli zastřílelo proti královehradeckým Banditům, kterým nadělilo osm branek, hattrickem se blýskl Šejnoha a Delta zdolala pěti góly Svitavy.

Sobota 29.10.2016

Ježci Heřmanův Městec - SK Prachovice 7:1 (3:1,3:0,1:0)

Střely na branku: 29:19, Vyloučení: 3:3 Přesilovky: 3:3, Využití: 2:0, V oslabení: 0:0

Skvělý hokejbal od začátku do konce byl k vidění v Heřmanově Městci, kde Ježci vyhráli nad bojovnými a rychlými Prachovicemi, čtyřmi góly se blýskl Filip Paukrt. „Prachovice jsou vždy alespoň pro nás velice silný soupeř, který hraje rychlý a bojovný hokejbal hodný Druhé národní lize. Věděli jsme, že nás čeká zápas plný osobních soubojů a emocí, proto jsme se na něj pečlivě připravili. Vstup do zápasu se nám velice vydařil, když po vyhrané buly se balonku ujal Pavel Šprincl, který s lehkostí zavezl pásmo a hledal našeho snipera Filipa Paukrta, kterému nedělalo problém otevřít stav zápasu hned v prvních patnácti vteřinách. Ovšem od toho to střelce to nebylo vše, a tak během první třetiny byl stav už 3:0, který zařídil již zmiňovaný Paukrt. Prachovice, ale přidali do tempa a několika úniky  i menším tlakem ohrožovali bránu našeho gólmana Lukáše Synka, který byl stoprocentní až do úniku Ondřeje Hrubana, který využil nepozornosti našich beků a prostřelil hostům naději na vyrovnání zápasu. To jsme si ale nemohli připustit a zápas byl opět v naší režii, když jsme několika góly potvrdili roli favorita. Musím pochválit soupeře, který ani za nepříznivého stavu, za žádnou cenu zápas nevzdal, proto byl k vidění skvělý hokejbal od začátku až do konce,“ zhodnotil zápas Jan Doležal.

Sestava Ježků:  Synek Lukáš (Menc Petr) - Menc Lubomír (A),  Böhm Jan, Škubník Petr, Míšek Josef, Šprincl Pavel, Böhm Radek, Paukrt Filip (C),  Doležal Jan, Běloušek Ondřej, Pilař Tomáš, Novák Jakub, Honek Ondřej, Drbolav Lukáš (A)

Branky Ježků: Paukrt Filip (Šprincl  Pavel), Paukrt Filip (Šprincl  Pavel), Paukrt Filip (Böhm Radek), Novák Jakub (Doležal Jan, Böhm Radek), Doležal Jan (Paukrt Filip), Paukrt Filip (Šprincl Pavel), Šprincl Pavel

HBC Autosklo-H.A.K. Pce B - HC Jestřábi Přelouč B 12:1 (4:0,3:0,5:1)

Střely na branku: 40:27, Vyloučení: 5:2 Přesilovky: 2:5, Využití: 0:1, V oslabení: 0:0

Pardubičtí Autoskláři převálcovali dvanácti góly přeloučské Jestřáby, čtyřmi góly se blýskl Karol Jankura a hattrickem Michal Šimek. „V dalším kole jsme doma přivítali zálohu Jestřábů z Přelouče. V kabině jsme si řekli, že do zápasu půjdeme aktivně hned od začátku a budeme udávat tempo zápasu. Což se nám povedlo a na konci první minuty jsme se ujali vedení. Po té se hra začala vyrovnávat a hlavně se bojovalo o střední pásmo. Ve dvanácté minutě se nám podařilo dát druhý gól a během další minuty a půl další dva, čímž jsme zlomili odpor soupeře. Když jsme ve druhé třetině přidali další tři góly, začali hosté bojovat o svou čest. Třetí třetinu jsme proměnili ve svojí exhibici a přidali dalších pět gólů. Svojí chvíli slávy si vzali hosté, když 4 vteřiny před koncem utkání v našem oslabení dostali míček za záda Třináctého a sebrali mu tak nulu. Nikdo z nás nečekal tak jednoznačný průběh zápasu, klukům děkuji za předvedený výkon,“ komentoval průběh zápasu Michal Křemenák.

Sestava a branky Autoskla: Třináctý Jakub – Podařil Radim (0+2), Šatara Petr (0+1), Ryba Jakub, Geisler Jakub (0+1), Kunc Jindřich (1+0), Šimek Michal (3+1), Hackenberk Tomáš (1+0), Kosař Daniel (0+1), Veselík Michal (0+1), Jankura Karol (4+3), Dvořák Jakub (1+0), Staněk Daniel (1+0), Janeček Martin (1+0), Korel Stanislav (0+1)

Přeloučští Jestřábi nestačili na rozjeté pardubické Autoskláře. „V podstatě není co komentovat, ale nic nenapsat, tak to bych byl na úrovni některých rádoby dopisovatelů, kteří píší vyjádření, jen když jejich mužstvo vyhraje. První třetinu  jsme drželi do 12. minuty, pak jsme dostali tři slepence a zápas už jen dohrávali. Nakonec z toho byl až zbytečný ranec. Hraje se o playoff, takže je jedno, zdali prohraješ o gól nebo o deset. Zkrátka nemáš body. Ale musíme toho hodně zlepšit, s tímto stylem nemůžeme horní polovině tabulky konkurovat,“ popsal zápas Libor Komůrka.

Sestava Přelouče: Sedmák, Komůrka, Hájek, Balada, Kalousek, Vlk T., Slanina, Šurkala, Raška, Horák, Čermák, Vlk L., Kade, Hohenberger, Drápalík Mar., Motyčka

Branka Přelouče: Raška

Fotografie z utkání (autor Jana Nekolová):

TJ Lokomotiva Česká Třebová B - HBC Jokerit Chrudim 0:6 (0:1,0:4,0:1)

Střely na branku: 23:27, Vyloučení: 3:3, Přesilovky: 3:3, Využití: 0:1, V oslabení: 0:0

Chrudimští Žolíci zužitkovali své zkušenosti nad mladým kádrem domácích českotřebovských Kohoutů a odvezli si domů tři body a čisté konto, čtyřmi góly se blýskl Martin Čejgl. „V první třetině se hrál vyrovnaný hokejbal s šancemi na obou stranách, ale gólmani předváděli perfektní zásahy. Skóre otevřel 35 sekund před koncem první periody Černický střelou po zemi. V druhé třetiny jsme dokázali zužitkovat naše zkušenosti proti mladému kádru domácích a vsítili jsme 4 branky. V poslední části jsme chtěli pomoci Novelinkovi v bráně udržet nulu, který nás celý zápas držel, což se nám povedlo, a tak nás těší první zápas bez obdržené branky,“ shrnul průběh zápasu Lukáš Novelinka.

Sestava Chrudimi: Novelinka P. - Šídlo Svatopluk, Staněk, Trojek - Bureš, Šídlo Štěpán, Čejgl, Černický, Novelinka L., Večerník

Branky Chrudimi: 15. Černický (Trojek, Šídlo Š.), 20. Čejgl (Večerník, Staněk), 28. Čejgl (Trojek, Bureš), 30. Šídlo Š. (Černický, Šídlo S.), 30. Čejgl (Večerník), 42. Čejgl (Večerník, Staněk)

Neděle 30.10.2016

HBC Banditi Hradec Králové - HBC Rangers Opočno 3:8 (0:3,0:3,3:2)

Střely na branku: 22:37, Vyloučení: 7:2, Přesilovky: 1:6, Využití: 0:2, V oslabení: 0:0

Královehradečtí Bandité se museli před favoritem z Opočna sklonit. „Zápas dopadl podle očekávání, tedy naší prohrou. Vzhledem k rozdílům v individuálních kvalitách hráčů obou týmů to nemohlo být jinak,“ konstatoval Michal Dunda.

Branky Banditů: Erban, Macháň, Holeček Aleš

Opočno si s chutí zastřílelo proti královehradeckým Banditům, kterým nadělilo osm branek, hattrickem se blýskl Šejnoha. „Od začátku se hra odehrávala v pásmu domácích. Rangeři kombinovali a kombinovali, občas vypustili střelu a ta většinou zapadla do sítě domácích. Ve třetí třetině již kombinace vázla, branku si chtěl vstřelit každý i proto se Banditům podařilo po drobných chybách korigovat na celkem přijatelné skóre,“ vysvětlil k zápasu vedoucí týmu Josef Kovaříček.

Branky Opočna: Šejnoha 3x, Hajník 2x, Malík, Hetfleiš, Hudeček

Delta Pardubice - 1.HBC Svitavy 5:0 (0:0,3:0,2:0)

Střely na branku: 25:18, Vyloučení: 5:2, Přesilovky: 2:5, Využití: 2:0, V oslabení: 0:0

Delta doma v neděli přivítala Svitavy, které s ní hrály v první třetině vyrovnanou bezgólovou partii. Ve druhé třetině však vystrčila růžky a třikrát skórovala. Své vítězství pak dokonala, když přidala další dva góly ve třetí třetině. Delta si tak připsala třetí výhru v řadě, na rozdíl od Svitav, pro které to je už šestá prohra a poslední místo v tabulce.