2.turnaj 3.12.2017 – ??? (Mikulášský turnaj)

3.turnaj ???, 14.4.2018

4.turnaj ???, 8.5.2018

2200190661/2010

Kancelář otevřena vždy ve čtvrtek 16:00-19:00!!!

TITULNÍ STRANA » Chrudim srovnala sérii se Svítkovem! O vítězi rozhodne pátý zápas!
» 09:00 | SK Jihlava-RSHb ČV
» 09:45 | Svítkov Stars-Autosklo PCE "modří"
» 10:30 | RSHb ČV-Sršni Svitavy
» 11:15 | Ježci HM-Svítkov Stars
» 12:00 | Sršni Svitavy-SK Jihlava
» 12:45 | Autosklo PCE "modří"-Ježci HM
Chrudim x Svítkov (foto: Jana Nekolová)

Chrudim srovnala sérii se Svítkovem! O vítězi rozhodne pátý zápas!

Eva Králová | 31.05.2017 09:55:18 | 609x

KHbL – O víkendu odstartovaly třetí a čtvrté finálové zápasy playoff krajské hokejbalové ligy, ve kterých se chrudimským Žolíkům podařilo doma vyrovnat finálovou sérii a tak bude rozhodovat až pátý středeční zápas ve Svítkově. V sobotu se blýskl hattrickem Seidler a nedělní výsledek podtrhl svým bezchybným výkonem brankář Kaván, který domácí podržel v nejdůležitějších chvílích obou zápasů a jeho odměnou bylo vychytané čisté konto. Žolíci se už těší na středeční duel a věří, že dokonají obrat a na krku se jim budou opět po roce blýskat zlatá medaile.

HBC Jokerit Chrudim B vs. HBC JTEKT Svítkov Stars Pce B 6:3 (0:1,2:1,4:1)

HBC Jokerit Chrudim B vs. HBC JTEKT Svítkov Stars Pce B 5:0 (1:0,2:0,2:0)

STAV SÉRIE 2:2

Chrudimským Žolíkům se podařilo doma vyrovnat finálovou sérii a tak bude rozhodovat až pátý středeční zápas ve Svítkově. „Do sobotního zápasu jsme šli s jasným cílem a to vyhrát!!! Od začátku jsme šlapali naplno a konečně měl zápas pořádné tempo hned od prvních minut. Soupeře jsme se snažili zaskočit velkou aktivitou a více zaměstnávat brankáře, než tomu bylo v prvních 2 zápasech. Vše se nám dařilo, až na to nejdůležitější, že jsme se nemohli dlouho prosadit. Soupeř nám navíc na chvíli vzal vítr z plachet, když se v 8. minutě trefili a do kabin se tedy šlo s jednobrankovým náskokem Svítkova. V druhé třetině jsme neponechali nic náhodě a makali ještě víc. Naše aktivita byla brzy odměněna, když jsme v 17. minutě využili přesilovou hru zásluhou Krupky. Soupeř se ale ve 23. min znovu ujal vedení a opět jsme dotahovali. Naštěstí měl dnes střelecké štěstí náš "štírek" Seidler, který ve 24. min srovnal a odstartoval tak své gólové hody. V této části hry se už ale nikdo prosadit nedokázal a tak poslední třetina začala za vyrovnaného stavu. Hned na začátku ve 32. min šli opět do vedení hosté, ale to od nich bylo nakonec vše. Ve 35. min dokázal vyrovnat Hořeňovský. Ve 38. nás dostal do vedení s trochou štěstí Řehák a ve 41. využil svou druhou trefou přesilovku Seidler a soupeř začal psychicky i fyzicky odpadávat. Přesto se v závěru ještě snažil s výsledkem něco udělat a odvolal brankáře, ale na hřišti byl Seidler, který se Svítkovu nedovolil nadechnout a završil hattrick do opuštěné brány a mohli jsme se těšit na nedělní duel,“ zhodnotil třetí finálový zápas Ladislav Solnický, který ke čtvrtému ještě dodal:

„V neděli jsme do zápasu nastoupili v mnohem lepší pohodě a věřili si, že tato série se rozhodne až ve středu. Hned od začátku jsme byli mnohem aktivnější, než soupeř a tuto aktivitu jsme taky potvrdili i brankou, kterou vsítil znovu Seidler a jak tedy sobotní zápas zakončil, tak nedělní i začal. Střelecky to sice v prvním dějství od nás bylo vše, ale další góly se dostavily v části druhé. Nejdříve využil přesilovku Pecina, který od modré prostřelil vše a zvýšil na 2:0. Do vedení 3:0 jsme šli zásluhou Čejgla, když společně s Dyntarem vyřešili přečíslení 2 na 1. Do posledního dějství jsme šli s tím, že udržíme vedení ze zajištěné obrany. To se nám podařilo na jedničku s hvězdičkou, nejen že jsme soupeři nedali ani čuchnout, ale skóre jsme hned ve 32. min dokázali navýšit na 4:0 zásluhou Bureše a v úplném závěru zápasu po brankářově chybě dal již svou 5. branku tohoto víkendu opět Seidler a zakončil tak stejně jako v sobotu vydařený zápas. Velké dík patří celému týmu, který dřel, aby sérii vyrovnal. Nedělní výsledek podtrhl svým výkonem Kaván, který nás podržel v nejdůležitějších chvílích obou zápasů a jeho odměnou bylo vychytané čisté konto. Všichni se těšíme na středeční duel a věříme, že dokonáme obrat a na krku se bude opět po roce blýskat zlatá medaile.“

Sestava a branky Chrudimi (3. zápas): Kaván – Krupka (1+0), Pecina (0+2) - Mouric, Bulva - Hladík – Dyntar (0+1), Seidler (3+0), Kišš (0+2) – Bureš (0+2), Řehák (1+0), Hořeňovský (1+1) - Novelinka, Jirák, Trojek (0+1)

Sestava a branky Chrudimi (4. zápas): Kaván - Krupka, Pecina (0+1) - Hladík, Mouric - Bulva, Trojek – Dyntar (0+1), Seidler (2+0), Čejgl (1+3) – Bureš (1+1), Řehák, Hořeňovský - Novelinka, Gabriel, Jirák