4.turnaj ???,      8.5.2018

2200190661/2010

Pravidelná otevírací doba:

ČTVRTEK 16:00 - 19:00

Od 12. 4. 2018 bude matrika otevřená jen od 16:00 do 17:30, nebo po telefonické domluvě s Janou Nekolovou!

» 08:30 | Sršni Svitavy-Polička
» 09:30 | Sršni Svitavy-Autosklo PCE "bílí"
» 10:30 | Polička-Autosklo PCE "bílí"
» 11:30 | Polička-Sršni Svitavy
» 12:30 | Autosklo PCE "bílí"-Sršni Svitavy
» 13:30 | Autosklo PCE "bílí"-Polička
Chlumec nad Cidlinou (foto: Jana Nekolová)

Chlumecký koncert se zastavil na sedmi gólech v Ježčí síti

Jana Nekolová | 29.10.2017 22:27:50 | 1636x

2.Liga – V sobotu se odehrálo osmé kolo druhé ligy, ve kterém královéhradečtí Piráti vyhráli doma nad Žamberkem. Českotřebovští Kohouti získali skalp Opočna. Chlumecké Vrtačky rozjely domácí koncert, který se zastavil na sedmi gólech v Ježčí síti, hattrickem se blýskl Černý. Svitavy i v oslabené sestavě vyhrály nad domácím Svítkovem a pardubičtí Autoskláři v neděli potvrdili roli favorita a odvezli si z Přelouče výhru a tři body.

Sobota 28.10.2017

HBC Hradec Králové 1988 B vs. SK Hokejbal Žamberk 6:5 (1:0,3:2,2:3)

Domácí královehradečtí Piráti se v první třetině dostali do jednobrankového vedení nad hostujícím Žamberkem, které ještě potvrdili třemi vstřelenými góly ve druhé třetině, kdy se však i dvěma góly prosadil hostující Žamberk. Ve třetí třetině přidali domácí ještě dvě branky a nakonec nad Žamberkem i pře jeho tři vstřelené góly, vyhráli.

HBC Rangers Opočno vs. TJ Lokomotiva Česká Třebová 2:3 (0:1,0:1,2:1)

Českotřebovští Kohouti získali skalp Opočna. „Zápas jsme sice zvládli, ale nebylo to z naší strany ono. Opticky jsme byli více nastěhování v útočné třetině a celkově měli více míček na hokejkách. Vyprodukovali jsme dost střel. Domácí hrozili z rychlých protiútoků, ke kterým jsme jim přispěli okénky v naší nepozornosti. Zápas jsme měli rozhodnout podstatně dříve a nemuseli bychom až do konce hrát v maximální koncentraci. Musíme si z našeho výkonu vzít důležité herní poznatky, abychom byli příště lépe připraveni," shrnul průběh zápasu hrající trenér Michal Broulík.

HbC Chlumec nad Cidlinou vs. Ježci Heřmanův Městec 7:0 (1:0,4:0,2:0)

Chlumecké Vrtačky rozjely domácí koncert, který se zastavil na sedmi gólech v Ježčí síti, hattrickem se blýskl Černý. „Zápasy s Heřmanovým Městcem bývaly vždycky plné osobních soubojů a nejinak tomu bylo i tentokrát. Ježci dorazili patřičně sebevědomí a zápas začal ve velkém tempu. Oba týmy vyzkoušeli pozornost brankářů a až Novákova střela od modré poslala domácí do vedení. Na začátku druhé třetiny musel Kycelt podržet svůj tým a zastavit zlepšující se Ježky. Ambice hostů zmrazil dvěma góly Skřivánek a začal domácí koncert. Hosté nepochopili, že v oslabení zápas vyhrát nemohou a hromadili jeden trest za druhým. Toho dokázal dokonale využít domácí pivot Černý a ze své pozice před brankou vykouzlil náš letošní první hattrick. V jedné z přesilovkových her se tečí prosadil i Holman a navýšil počet využitých přesilovek na 4. A když v posledních sekundách odmítl Skřivánek po Hlaváčkově nahrávce možnost druhého hattricku v zápase, zůstal stav na parádních 7:0. Velká spokojenost s předvedenou hrou a výkonem a teď toto tempo udržet do konce podzimu,“ vysvětlil k zápasu Jan Skřivánek.

Sestava Chlumce: Kycelt – Novák, Erben, Hlaváček, Doležal Petr, Holman – Kralovič, Doležal Pavel, Malý – Horák, Skřivánek, Kozák – Staněk, Černý, Pojar

Branky Chlumce: Novák (Pojar), Skřivánek (Malý, Kralovič), Skřivánek (Černý), Černý (Malý, Novák), Černý (Malý), Holman (Kozák, Horák), Černý (Novák, Malý)

HBC JTEKT Svítkov Stars Pce B vs. 1.HBC Svitavy 2:3 (1:0,0:2,1:1)

Svitavy i v oslabené sestavě vyhrály nad domácím Svítkovem. „K zápasu do Svítkova jsme zajížděli s poměrně oslabenou sestavou hlavně v obranných řadách. Že nás nečeká nic lehkého, jsme se přesvědčili hned v páté minutě, když  v přesilové hře soupeř vstřelil první branku v utkání. Naši střelci se v první třetině neprosadili, i když k tomu měli spoustu příležitostí,  poměr střel (6:16) a tak se šlo do první přestávky za stavu 1:0 pro domácí. Druhou třetinu jsme začali nejlépe, jak to šlo, hned v první minutě jsme srovnali stav v přesilové hře. V půlce druhé třetiny se nám podařilo po dobrém napadání našich hráčů strhnout vedení na naši stranu, poměr střel (9:14). Třetí třetina byla nejvyrovnanější, nejprve se nám v přesilové hře podařilo navýšit náskok na dvě branky, jenomže hned za minutu soupeř snížil na rozdíl jedné branky, tento stav se nám podařilo udržet až do závěrečného hvizdu, i když to chvílema bylo hodně těžké, poměr střel (12:12). Chci poděkovat celému týmu za předvedenou hru. Dokázali jsme si, že i v oslabené sestavě umíme vyhrávat,“ okomentoval zápas trenér Miroslav Bílý.

Sestava a branky Svitav: Tichý J. - Šmehlík P. (1+0), Beneš M., Makas J., Anýž L. (1+1) - Dobiáš P., Stloukal P., Sokol L., Bečvář R. (1+0), Vodvárka P. (0+1), Bílý L. (0+1), Tichý P., Kplínková L.

Neděle 29.10.2017

HC Jestřábi Přelouč B vs. HBC Autosklo-H.A.K. Pce B 0:8 (0:3,0:2,0:3)

Pardubičtí Autoskláři potvrdili roli favorita a odvezli si z Přelouče výhru a tři body. „Hosté přijeli v roli favorita a tu také bez větších obtíží potvrdili, když my jsme předvedli výkon parametrů KHbl. Už po sedmi minutách hry disponovali vedením 2:0. To postupně v pohodovém tempu navyšovali a to navzdory některým vyloženým šancím na naší straně. Pozorný Špaček ale všechny naše pokusy zlikvidoval. Zápasy jako je tento je třeba hodit za hlavu. Z naší strany se totiž tentokrát nepovedlo absolutně nic. Soupeři gratulujeme k zaslouženému vítězství,“ popsal průběh zápasu Filip Oliva.

Sestava Přelouče: Dvořáček - Komůrka, Oliva, Svatoš, Hohenberger, Hájek - Kazimír M.,  Kazimír D., Bittner - Mlynář, Kopa, Motyčka - Kade, Slanina, Pospíšil J.