SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.LIGAKRAJSKÁ LIGALIGA starších žákůPŘEBOR mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

NÁBOR ROZHODČÍCH


kontakt: Lukáš Dubský
mail: rozhodci@hokejbal-vc.cz

TURNAJE MLÁDEŽE RSHB

Východočeský přebor přípravek 2017-2018

1.turnaj 23.9.2017 – H.Králové (hraje se formátem 3+1) (propozice)

2.turnaj 14.10.2017 – Polabiny (hraje se formátem 3+1) (propozice)

3.turnaj 4.11.2017 – Svítkov a Chlumec nad Cidlinou (propozice)

4.turnaj 24.3.2018 – ???

5.turnaj 21.4.2018 – ???

6.turnaj 12.5.2018 – ???

7.turnaj 2.6.2018 – ???

Východočeský přebor minipřípravek 2017-2018

1.turnaj 30.9.2017 – ZS Svitavy (propozice)

2.turnaj 21.10.2017 – Přelouč (propozice)

3.turnaj 11.11.2017 – Letohrad (propozice)

4.turnaj 7.4.2018 – ???

5.turnaj 28.4.2018 – ???

6.turnaj 19.5.2018 – ???

7.turnaj 9.6.2018 – ???

Východočeský přebor mikropřípravek 2017-2018

1.turnaj 8.10.2017 – H.Městec (propozice)

2.turnaj 3.12.2017 – ??? (Mikulášský turnaj)

3.turnaj 27.1.2018 – ???

4.turnaj 15.4.2018 – ???

5.turnaj 6.5.2018 – ???

6.turnaj 27.5.2018 – ???

7.turnaj 17.6.2018 – ???

 

MLADŠÍ ŽÁCI - TURNAJE

  1. -   17.9.2017 - Heřman. Městec

  2. -   1.10.2017 - Jihlava

  3. - 15.10.2017 - Svitavy

  4. - 22.10.2017 - Hradec Králové

  5. -   5.11.2017 - Svítkov

  6. - 19.11.2017 - Pardubice

-----------------------------------------------

  7. - 25.3.2018

      - Pardubice / Hradec Králové

  8. -   8.4.2018

      - Svítkov / Letohrad

  9. - 22.4.2018

      - Jihlava / ???

10. -   6.5.2018

      - Heřmanův Městec / ???

11. - 20.5.2018

      - Svitavy / ???

12. -   3.6.2018

      - ??? / ???

13. - 17.6.2018

      - ??? / ???

-----------------------------------------------

 

TURNAJE ŽEN RSHB
LIGA VETERÁNŮ

Liga veteránů (open)

1.turnaj ???, 14.10.2017 - zrušen

2.turnaj ???, 17.11.2017 - zrušen

3.turnaj ???, 14.4.2018

4.turnaj ???, 8.5.2018

5.turnaj ???, červen 2018 (bude upřesněno)

 

Propozice ligy - zde ke stažení

ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111


Otevírací doba:

Kancelář otevřena po telefonické domluvě!
 

 

registrace a matrika

(odkaz na stránku s informacemi)

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ
TITULNÍ STRANA » Bohaté víkendové menu nabídne napínavé hokejbalové boje!
HLEDEJ V ARCHIVU
SO 25.11.2017 | 12:00
3 : 2 (1:1,1:0,1:1)
SO 25.11.2017 | 14:00
9 : 4 (2:1,4:1,3:2)
SO 25.11.2017 | 13:30
2 : 4 (0:2,1:1,1:1)
SO 25.11.2017 | 14:00
5 : 4 ss (1:1,2:2,1:1-1:0)
SO 25.11.2017 | 13:00
2 : 3 ss (0:2,1:0,1:0-0:1)
Nejbližší utkání - Sobota 03.03.2018
» 00:00 | Žamberk-1.HBC Svitavy
NE 19.11.2017 | 18:30
5 : 14 (2:3,0:6,3:5)
NE 19.11.2017 | 16:30
3 : 4 (1:2,1:2,1:0)
NE 19.11.2017 | 14:00
2 : 1 (0:0,2:1,0:0)
NE 19.11.2017 | 17:00
0 : 10 (0:5,0:3,0:2)
Nejbližší utkání - Neděle 25.03.2018
» 10:00 | Chlumec n./C. B-Prachovice
» 10:30 | Chrudim-Autosklo PCE C
» 17:00 | Opatovice n./L.-Splašené Hole Pce
» 18:00 | Ježci HM B-Delta PCE
SO 18.11.2017 | 12:00
9 : 0 (4:0,3:0,2:0)
SO 18.11.2017 | 9:30
11 : 0 (2:0,4:0,5:0)
SO 18.11.2017 | 9:30
6 : 1 (3:1,2:0,1:0)
Nejbližší utkání - Sobota 03.03.2018
» | H.Králové-Přelouč
NE 19.11.2017 | 09:00
2 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 19.11.2017 | 09:45
1 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 19.11.2017 | 10:30
4 : 1 (0:0,0:0,0:0)
NE 19.11.2017 | 11:15
4 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 19.11.2017 | 12:00
4 : 1 (0:0,0:0,0:0)
NE 19.11.2017 | 12:45
3 : 4 (0:0,0:0,0:0)
NE 19.11.2017 | 13:45
1 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 19.11.2017 | 14:30
2 : 1 (0:0,0:0,0:0)
NE 19.11.2017 | 15:15
2 : 1 ss (0:0,0:0,0:0-1:0)
ilustrační foto (foto: Jana Nekolová)

Bohaté víkendové menu nabídne napínavé hokejbalové boje!

redakce | 23.03.2017 20:18:47 | 953x

Upoutávka - Je tu další hokejbalová várka zápasu, mezí níž si každý fanoušek jistě najde oblíbené utkání. V nejvyšší soutěži v tuzemsku jsou před námi poslední dvě kola základní části. V první lize na domácích hřiští  představí Jestřábi a Vrtačky.  O účast v play off budou bojovat i v mužských regionálních soutěžích. Naplno se rozjely soutěže žáků a v neděli se představí  i ti nejmenší v turnaji  O pohár RSHb Čechy Východ ve Svítkově.

2. národní hokejbalová liga

Sobota

15:00  1.HBC Svitavy  HBC Banditi Hradec Králové

10:00  SK Prachovice - HBC Rangers Opočno

17:00   HC Jestřábi Přelouč B - Delta Pardubice

10:00   HBC Jokerit Chrudim - Ježci Heřmanův Městec

15:00   TJ Lokomotiva Česká Třebová B - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

 

Krajská hokejbalová liga

Neděle

14:00   SK HBC Splašené Hole Pardubice - HBC Hradec Králové 1988 B

17:00   HBC Opatovice nad Labem - HBC Jokerit Chrudim B

17:00   HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C - SK Hokejbal Žamberk

  9:00   HbC Chlumec nad Cidlinou B - Ježci Heřmanův Městec B

 

MČR Starčí žáci

Sobota

10:00   HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice - TJ Sršni Svitavy

11:30   HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - Ježci Heřmanův Městec

15:00   HC Jestřábi Přelouč - HBC Hradec Králové 1988

 

Přebor mladších žáků

Sobota

10:00,13:00     HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - Ježci Heřmanův Městec

Neděle

9:00, 10:30      HBC Hradec Králové 1988 - SK Hokejbal Letohrad

 

Východočeský přebor „mikropřípravek“

4.turnaj 26.3.2017 – Svítkov (O pohár RSHb Čechy Východ)

Rozpis zde:

 

CCM Extraliga

Sobota

13:00    Letohrad - ALPIQ Kladno

13:00    H.Králové - HBC Plzeň

mimo region:

13:00    SK Sudoměřice - Autosklo PCE

Neděle

13:00   H.Králové - Autosklo PCE

13:00     Letohrad – Rakovník

 

1. národní hokejbalová liga

14:00      Přelouč - Plzeň-Litice

12:00      Chlumec n./C. - HBK Bulldogs Brno

13:00       SHC Opava - Č.Třebová

11:00       Tygři M.Boleslav – Polička

14:00       Olymp J.Hradec - Svítkov Stars

 

Extraliga staršího dorostu

Čtvrtfinálová skupina

10:30        H.Králové - Tygři M.Boleslav

mimo region:

13:00       HBC Plzeň - Autosklo PCE  

Extraliga staršího dorostu

 

O umístění

11:00       KOVO Praha - Svítkov Stars

 

Extraliga mladšího dorostu

Čtvrtfinálová skupina

10:30      Letohrad - Suchdol n./L.

mimo region:

13:30      ALPIQ Kladno - Autosklo PCE

 

Extraliga mladšího dorostu

O umístění

Sobota

11:00      Č.Třebová     HBK Bulldogs Brno

Neděle

mimo region

14:30     HBC Malenovice - Svítkov Stars