4.turnaj ???,      8.5.2018

2200190661/2010

Pravidelná otevírací doba:

ČTVRTEK 16:00 - 19:00

Od 12. 4. 2018 bude matrika otevřená jen od 16:00 do 17:30, nebo po telefonické domluvě s Janou Nekolovou!

Jiří Kozel | 07.11.2017 12:17:30 | 669x

Liga starších žáků - Letohrad vyučoval hradecké Piráty, kteří se v posledních zápasech výsledkově trápí. Ježci dokázali sebrat Svítkovu další bod a na ten se již tlačí druhý pardubický tým z druhého břehu Labe a to Autosklo, které si poradilo se zlepšujícími se Jestřábi.

SK Hokejbal Letohrad - HBC Hradec Králové 1988 14 : 1 (5:1,6:0,3:0)

Piráti bez svého vůdce Rakovského působí bezzubě a opět inkasovali vysoký příděl branek, který se tentokrá zastavil až na 14 brankách. Letohrad si tak upevnil třetí pozici, zatímco Hradec Králové se tabulkou propadá dolů.

Ježci Heřmanův Městec - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 3 : 4sn (0:1,0:2,3:0 – 0:1), střely 27:29

Jiří Kozel (Ježci): „Do zápasu jsme vlétli přesně tak, jak jsme chtěli. Se zdravím sebevědomím a bez respektu. V prvních minutách jsme Svítkov do ničeho nepustili a naopak hrozili prakticky každé střídání. Tento obraz hry utnulo paradoxně až dvojnásobné vyloučení na straně Svítkova, které nás poslalo do situace 5 na 3, ale tato přesilovka se nám vůbec nepovedla. Samotné vyloučení a řečnění Svítkovského Gregora snad už ani nemá cenu komentovat – je to stále dokola. Soupeř se v první třetině trefil po individuální akci Novotného. V druhé třetině Svítkov přidal další dvě branky, ale na konci druhé  části jsme již zase soupeře zatlačili a to nás zdravě nabudilo do třetiny poslední, ve které jsme dominovali a konečně se i gólově prosadili. Za necelých 8 minut bylo vyrovnáno a šahali jsme po vítězství, když jsme pohrdli některými dalšími šancemi. Ani Svítkov však neřekl své poslední slovo a na poslední minutu si nechal drtivý tlak, když nechal na hřišti to nejlepší ze svého týmu, ale ani jim se nepovedlo vstřelit rozhodující branku. Trestná střílení nám sice nevyšla, ale získaný bod jsme náležitě oslavili.“

Martin Hlavsa (Svítkov): „Věděli jsme, že Ježci jsou na svém hřišti nebezpečný soupeř. Do utkání jsme odcestovali bez několika opor v obraných řadách (Korbel, Janíček). V 8. minutě jsme Ježkům nabídli 2 minutovou přesilovku 5:3 po zbytečném faulu Gregor (hráč následně za protesty proti rozhodčímu už do utkání nezasáhl). Tato přesilovka se nám podařila s vypětím všech sil ubránit. To nás nastartovalo a do konce třetiny se nám povedl dát první gól zásluhou dobře hrajícího Lukáše Novotného. Ve druhé třetině se nám povedl náskok navýšit dvěma góly Marka Hemžského a vše směřovalo k vítěznému konci. Bohužel i přesto, že jsme v kabině před třetí třetinou hráče upozornili, aby zpevnili obranu a zaměřili se na tuto herní činnost, tak nástup do třetí třetiny byl katastrofální. Nikdo neplnil své úkoly na hřišti a Ježkům se brzy povedla vstřelit branka na 3:1 a v tu chvíli bylo Ježků plné hřiště. Diváci hlasitě hnali Heřmaňák dopředu a naše hra se rozsypala. Stav 3:3. Následný time-out a uklidnění horkých hlav sice přinesl požadovaný efekt, ale rozhodující branku na 3:4 v základní části se nám po několika šancích už dát nepodařilo. V nájezdech byl úspěšný hned v první sérii Bláha a po tom, co brankář Šťovíček pochytal všechny exekutory Ježků, jsme si připsali prémiový bod za výhru na nájezdy. Skvělé utkání bez jediné chyby odehrál náš nejmenší hráč Ondra Drozd (MŽ), který plnil přesně to, co jsme od něj chtěli. Zápas jinak hodnotíme velmi negativně. Brejkových situací jsme snad Ježkům dovolili více než všem soupeřům v celé sezóně dohromady.  Pokud budou hráči chtít hrát ,,Freestyle“ hokejbal a nebudeme plnit stanovenou taktiku, brzy narazíme i na dalším soupeři. Chválím tým Ježků, který zápas po druhé třetině nezabalil a po zásluze dokázal vstřelit 3 branky v poslední třetině."

Sestava (Ježci): Páv – Čapka, Dufek, Musílek, Málek, Šmíd, Vohralík, Pilař, Kubátová, Kozel, Daníček, Jožák
Sestava (Svítkov): Šťovíček(Procházka)-Malý, Bláha, Brož, Hemžský, Novotný, Bukač, Shejbal, Gregor, Novotný Š, Cahlík, Vlašič L, Vlasič J. , Drozd, Mrva

HBC Autosklo HAK Pardubice - HC Jestřábi Přelouč 4 : 0 (1:0,2:0,1:0), střely 46:8

Miloš Kamaryt (Autosklo): „Po dlouhé době jsme nastoupili na tři kompletní formace a těšili se, že si zahrajeme běhavý hokejbal. Bohužel soupeř přijel pouze se sedmi hráči a tak síly nebyly vyrovnané. Celé utkání se většinou hrálo na jedné polovině hřiště.
Musím vyzdvihnout výkon brankáře hostů, který ukazoval místy nevídané zákroky a chvílemi dováděl naše útočníky k šílenství. Musím pochválit i náš tým, protože, i když to tam zrovna nepadalo, jak jsme si asi představovali, tak se snažili až do konce.“

Filip Oliva (Jestřábi): „7 statečných a gólman. I v tak nízkém počtu jsme z Pardubic odvezli důstojný výsledek. Vědomi si role outsidera, jsme se snažili hrát co nejjednodušeji, což se nám dařilo zejména v 1. třetině, kdy jsme inkasovali až 10 sekund před přestávkou. I zbylé dvě třetiny se nesly v podobném duchu, a tak jsme do konce utkání inkasovali už jen 3x. Pochvalu zaslouží všichni, speciálně pak ale jihlavský host v brankovišti Čára, který v zápase předvedl 42 úspěšných zákroků, z nichž nejeden bude domácí útočníky ještě chvíli strašit.“

Sestava (Jestřábi): Čára – Kratochvíl, Moravcová, Lauryn, Zwanzger, Moravec M., Říha, Merta.