SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.Národní HbLKrajská HbLMČR starších žákůPřebor mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

TURNAJE RSHB ČECHY VÝCHOD
ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111

 

registrace a matrika

(odkaz na stránku s informacemi)

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

Pojištění členů ČMSHb

ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ
TITULNÍ STRANA » Baví tě hokejbal a vše kolem něj? Přidej se do projektu Mladá krev!
MS 2017 PARDUBICE

MS 2017 - vstupenky

HLEDEJ V ARCHIVU
logo Mladá krev (foto: autor KM)

Baví tě hokejbal a vše kolem něj? Přidej se do projektu Mladá krev!

Filip Červinka | 30.09.2016 19:11:57 | 911x

KM RSHb - Komise mládeže Regionálního svazu hokejbalu Čechy Východ přichází s druhým kolem zajímavým projektem nesoucím název „Mladá krev hokejbalu“! Jedná se o organizační tým mladých do hokejbalu zapálených lidí, jež se chtějí spolupodílet na projektech komise mládeže regionálního svazu v podobě turnajů, náborových a prezentačních akcí. Mladé perspektivní osoby z řad regionálních klubů pak mohou pomoci s organizací zajímavých projektů a nejen jich!

Obdobný projekt také funguje na severu Čech, kde se mladí hokejbaloví nadšenci zapojují do organizace různých projektů včetně psaní online textových reportáží apod. Mezi hlavní cíle projektu patří posílení organizačního potenciálu komise mládeže RSHb východ zajišťující hladkých průběh projektů našeho regionu. Projekt „Mladá krev“ pak nese jasné motto – „S mládeží pro mládež“! Hokejbal se právě i díky vám tak může stát profesionálnější a nést lepší „zvuk“.

Mezi účastníky projektu patří úroveň „Junior“ od 14 do 19 let a „Senior“ úroveň od 20 do 25 let. Plánuje se vytvoření zdatné skupiny šesti až dvanácti osob, jež by měla fungovat jako správný organizační hokejbalový tým. Z nových a tak potřebných funkcionářských nadějí se posléze mohou stát i samotní rozhodčí, či redaktoři regionálního webu, protože jak je známo, na turnajích mládeže musíte ovládat prakticky všechny činnosti.

Účastníky projektu „Mladá krev“ nemine ani odměna za jejich poctivou práci. Projekt bude podporován jak metodicky, materiálně v podobě rozhodcovských dresů, stopek, různých dalších pomůcek, tak organizačně a finančně! „Mládež je tou nejsmysluplnější investicí a proto se nebojme investovat!“, přesně takovými slovy se prezentuje nový projekt, jenž má na starosti nezdolný hokejbalový dříč a předseda Českomoravského svazu hokejbalu Martin Komárek.

Pokud chce někdo udělat pro hokejbal více, nelíbí se mu dosavadní stav organizací jednotlivých akcí a hokejbal respektive práce v mladém kolektivu a s mládeží ho baví, pak právě hledáme jeho! Přihlášky do projektu je možné zasílat do 16.10.2016 na e-mailovou adresu tomasjirsa44@seznam.cz, v níž musí popsat své dosavadní působení v hokejbale ať už jako aktivní hráč/hráčka či funkcionář.

Další informace najdete v samotné přihlášce ZDE!