SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.Národní HbLKrajská HbLMČR starších žákůPřebor mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

HOKEJBALOVÉ MS 2017

 

TURNAJE RSHB ČECHY VÝCHOD
ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111

 

Otevírací doba registračních pracovišť:

Pardubice (kancelář RSHb)

červen - červenec = zavřeno

Odloučené pracoviště:

Verměřovice č.p. 100

vždy po telefonické domluvě

(Eva Králová, tel. 773 781 140)

 

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

Pojištění členů ČMSHb

ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ
TITULNÍ STRANA » Až nájezdy rozhodly o vítězství Autosklářů nad Piráty! Přelouč potrápila Svítkov!
MS 2017 PARDUBICE

MS 2017 - vstupenky

HLEDEJ V ARCHIVU
Jestřábi (foto: Martin Šmíd)

Až nájezdy rozhodly o vítězství Autosklářů nad Piráty! Přelouč potrápila Svítkov!

Jana Nekolová | 01.05.2017 22:14:00 | 289x

MČR SŽ – V sobotu se odehrály další zápasy kategorie starších žáků, ve kterých měli letohradští Jeleni zápas s brněnskými Buldoky od začátku do konce ve své režii a na závěr se tak mohli radovat z vítězství. Svitavští Sršni si ovládnutím zápasu s brněnskými Buldoky vysloužili pochvalu. Vyrovnanou bitvu mezi královéhradeckými Piráty a pardubickými Autoskláři rozhodly až nájezdy ve prospěch hostů a ve sváteční pondělí se svítkovské hvězdy dlouho střelecky trápily díky skvěle chytajícímu gólmanovi domácích, ale ve třetí třetině již rozhodly zápas na svou stranu a odvezly si z Přelouče tři body.

Sobota 29.4.2017

 

SK Hokejbal Letohrad vs. HBK Bulldogs Brno 12:1 (5:0,4:0,3:1)

Střely na branku: 50:6 Vyloučení: 1:0, Přesilovky:0:1, Využití:0:1, V oslabení: 0:0

 

Letohradští Jeleni měli domácí zápas s brněnskými Buldoky od začátku do konce ve své režii a na závěr se tak mohli radovat z vítězství. „Zápas od začátku probíhal v režii našeho týmu a hráli jsme převážně v útočném pásmu. Soupeř se soustředil na obranu, kterou výborným výkonem podpořil brněnský brankář. Nakonec jsme využili roli favorita k nácviku herních situací a neustávali v tlaku na branku soupeře, takže jsme se na závěr mohli radovat z vítězného skóre 12:1," zhodnotila zápas vedoucí letohradských Jelenů Olga Kerschbaumová.

Sestava Letohradu: Vacek D. - Bečka, Cibulka, Fišer, Halbrštátová (C), Hubálek, Kalousek S., Kalousek Š., Macháček, Netušil, Šimek, Vacek S., Zářecký, Kalousková, Kerschbaumová, Kerschbaum

Branky Letohradu: 0:54 Macháček (Halbrštátová), 5:41 Kalousek S. (Fišer, Netušil), 6:56 Vacek S. (Bečka), 12:56 Macháček, 14:50 Zářecký (Vacek S.), 15:58 Bečka (Hubálek), 18:03 Cibulka (Fišer), 29:07 Halbrštátová (Macháček), 29:34 Kalousková (Macháček), 32:13 Kalousek S. (Hubálek), 39:53 Hubálek (Šimek), 43:05 Macháček

 

Brněnští Buldoci ani jeden zápas v sobotu nevyhráli. „Buldoci na svoje poslední zápasy mimo Brno nejprve zavítali do Svitav. Na mokrém plastu zápas vypadal chvílemi jak labutí jezero. Brankář Brna si vybral svůj zápas blbec, nečekaný odrazy a nahazovaný míčky pustil za svoje záda. Zápas v Letohradě však odčinil předchozí minely a soupeři zmařil spoustu gólových příležitostí,“ konstatovali brněnští Buldoci.

Sestava Brna: Šťastný - Heide, Mahdal, Podrazil, Bartošek, Chocholouš, Vašín, Vlach, Marek, Zemen S., Králík, Zemen V., Kliment, Látal

Branky Brna: 41:19 Zemen (Králík)

 

Fotografie z utkání (autor David Kerschbaum):

 

TJ Sršni Svitavy vs. HBK Bulldogs Brno 8:1 (2:0,3:1,3:0)

Střely na branku: 33:17, Vyloučení: 0:0, Přesilovky:0:0, Využití:0:1, V oslabení: 0:0

 

Svitavští Sršni doma ovládli zápas s brněnskými Buldoky, čímž si vysloužili pochvalu. „Předposlední domácí zápas Sršni ovládli. První třetina začala opatrně a čekání na gól ukončila pěkná střílená přihrávka od mantinelu, do které Kuba Dvořák správně položil hokejku. Ve druhé části soupeř dopravil míček do brány po zaváhání gólmana. Od té chvíle se prosadili postupně všechny tři útočné řady. Jak jednoduše hrát hokejbal ukázala první řada. Akci založenou u vlastní brány, na jeden dotek, dopravili míček do odkryté klece. Hráči si vysloužili pochvalu a Brnu přejeme hodně zdaru v příštích sezónách,“ popsal zápas trenér svitavských Sršňů Zdeněk Beneš.

Sestava Sršňů: O. Hoch - V. Dvořáček, M. Horák, L. Kříž, J. Šimek - P. Shőn, Z. Beneš, T. Radová, V. Hloušek, J. Neubauer, M.Šindelka, D. Kyncl,  A. Hamza, J. Dvořák, J. Gálik

 

HBC Hradec Králové 1988 vs. HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 2:3ss (0:2,1:0,0:2-0:1)

Střely na branku: 23:30, Vyloučení: 3:5, Přesilovky:3:0, Využití:0:0, V oslabení: 0:0

 

Vyrovnanou bitvu mezi domácími královéhradeckými Piráty a pardubickými Autoskláři rozhodly až nájezdy ve prospěch hostů. „V sobotu jsme odehráli utkání proti Pardubicím. Již před utkáním bylo známo, že nám tak i Pardubicím o nic nešlo. V šatně jsme klukům řekli, aby hráli s klidem a bez zbytečných faulů. Zápas pro nás dopadl celkem dobře a tak jsme si odnesli z utkání alespoň jeden cenný bod. Zápas se nesl v duchu fair-play,“ vysvětlil k zápasu trenér královehradeckých Pirátů Vratislav Novák.

Sestava Hradce: Budil - Kulhánek, Rakovský, Novák, Dlouhý, Kulhánek T., Černý, Švagr, Kubát, Herout, Hruška, Čamr

Branky Hradce: Novák, Rakovský 

 

Pondělí 1.5.2017

 

HC Jestřábi Přelouč vs.  HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 2:6 (0:1,0:1,2:4)

Střely na branku: 14:56, Vyloučení: 1:1, Přesilovky:1:1, Využití:0:0, V oslabení: 0:0

 

Přeloučští Jestřábi dlouho svítkovské hvězdy zlobili, ale nakonec na ně ve třetí třetině už nestačili, i tak se však dvakrát gólově prosadili. „V posledním domácím utkání jsme chtěli v derby získat první bodíky. Ale soupeř na nás vlítnul už od první minuty. Nicméně, jsme prvotní tlak ustáli a začali se nejen osmělovat, ale také zlobit. Nevzdávali jsme se a bojovali o vstřelené branky, což se nám na konec povedlo. Sice pochvala za bojovnost, ale u některých jedinců dá se odevzdat víc,“ komentoval průběh zápasu trenér přeloučských Jestřábů Martin Šmíd.

Sestava Jestřábů: Herman - Bittner, Kratochvíl, Pavlíček, Moravec M. - Dostál, Lauryn, Kubátová, Merta, Moravec.F., Říha, Moravcová, Trenér: Šmíd

Branky a asistence Jestřábů: Dostál (Lauryn, Bittner), Moravec F. (Dostál)

 

Svítkovské hvězdy se dlouho střelecky trápily díky skvěle chytajícímu gólmanovi domácích, ale ve třetí třetině již rozhodly zápas na svou stranu a odvezly si z Přelouče tři body. „Kluci hráli pohledný zápas, ale měli smůlu v zakončení. Soupeř byl vyrovnaný a dobře bránil, takže to kluci měli těžké v zakončení. Také jim překážel povrch, na který nejsou zvyklí. Soupeři děkujeme za pěkný zápas v duchu fair-play,“ shrnul zápas trenér svítkovských hvězd Vítězslav Gregor.