SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.Národní HbLKrajská HbLMČR starších žákůPřebor mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

TURNAJE RSHB ČECHY VÝCHOD
ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111

 

registrace a matrika

(odkaz na stránku s informacemi)

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

Pojištění členů ČMSHb

ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ
TITULNÍ STRANA » Autosklo si pro titul MD dokráčelo bez ztráty květinky! Jsme šťastní, říká kapitán Moravec
MS 2017 PARDUBICE

MS 2017 - vstupenky

HLEDEJ V ARCHIVU
Šimon Moravec (foto: archiv Š.Moravce)

Autosklo si pro titul MD dokráčelo bez ztráty květinky! Jsme šťastní, říká kapitán Moravec

Filip Červinka | 23.06.2016 10:55:50 | 974x

Rozhovor na čtvrtek - Družina mladších dorostenců pardubického Autoskla zvítězila v sezoně 2015/16 třicet duelů v řadě a vrchol přišel ve finálovém klání celorepublikového finálové turnaje, kde srazili na kolena jihočeský Písek 3:2 po nájezdech. To byl zároveň jediný zápas, v němž zvítězili „až“ po základní hrací době. Hráčům s koněm na hrudi se tak povedl ojedinělý kousek a rozhodující nájezd proměnil kapitán Autosklářů Šimon Moravec, který tak svému celku přisoudil titul ČR!

Nedávno jste vyhráli titul extraligy mladšího dorostu. Co to pro vás znamená a byla to těžká cesta k úspěchu?

Jsou to nepopsatelné zážitky, které si budeme dlouho pamatovat. Samozřejmě cesta k vysněnému titulu nebyla jednoduchá, museli jsme odvádět maximum a vyplatilo se to. Jsme šťastní!

 

Za celou sezonu včetně finálového turnaje ve Světlé nad Sázavou jste ani jednou neokusili hořkost porážky. Zvítězili jste všech 30 soutěžních zápasů! Jak je takový počin dle vašeho názoru vůbec možný?

Myslím, že to ukazuje na naši celkovou pohodu v týmu, v jaké jsme celý rok hráli.

 

Nejtěžší utkání jste podle všeho svedli až v samotném finále celého ročníku proti Písku, který vám statečně sekundoval, ale nakonec jste zvítězili po nájezdech vašim rozhodujícím blafákem. Jaké pocity jste prožíval, a můžete popsat provedení samostatného střílení?

Ve finále jsme byli hodně vylučovaní, tím jsme dostali Písek více do hry, ale nakonec to skončilo dobře pro nás a jsme za to všichni velmi rádi. Na nájezd jsem si věřil, měl jsem více variant, ale zkusil jsem Forsbergovu kličku a naštěstí to vyšlo.

 

Vedl jste celek Mistrů České republiky! Jak byste popsal váš tým? Táhnul za jeden provaz a šli jste si od začátku ročníku za titulem?

Cíle jsme si určovali v průběhu sezony, které jsme postupně plnili. Tým byl neskutečný. Sešla se výborná parta kluků, kteří táhli za jeden provaz.

 

Jakým stylem jste se po celou sezonu a ve finále extraligy snažili prezentovat? Zažili jste během ročníku vůbec nějakou krizi?

Snažili jsme se prezentovat aktivní hrou dopředu ze zabezpečené obrany. Myslím, že se nám to dařilo. Krizi jsme neměli, ale v některých zápasech bylo těžké najít motivaci.

 

Pardubické Autosklo zažívá opravdu plodná léta. Letos se snad každá kategorie dokázala probojovat až do finále. Co na to říct?

V Pardubicích je výborné zázemí a výchova mladých hráčů a myslím si, že tento rok byl odměnou, pro ty, kteří obětovali svoji energii a čas.

 

Bilance mladších dorostenců HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice v sezoně 2015/16:

30 zápasů (v rámci kvalifikační skupiny C a finálového turnaje)

30 vítězství

1 vítězství po nájezdech (ve finále proti HC SĎ Písek 3:2)

0 porážek

214 vstřelených branek

24 obdržených branek