Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

MS 2017 - vstupenky

Autoskláři (foto: Kanaryt Filip)

Autosklo se stalo přeborníkem MŽ regionu

Jiří Kozel | 23.05.2017 09:19:58 | 335x

Přebor MŽ - Víkend přinesl pouze dva zápasy, ale zápasy o první místo v tabulce. Ježci pokud chtěli získat titul přeborníka museli vyhrát oba zápasy v základní hrací době, zatímco Autosklu stačil jakýkoliv bodový zisk. Nakonec skláři získali body všechny a mohli odstartovat mistrovské oslavy.

Ježci Heřmanův Městec : HBC Autosklo HAK Pardubice 1 : 2 (0:1,1:1,0:0), střely 15:20

Jiří Kozel (Ježci): „Další dvě skvělá utkání, která přinesla na žákovský hokejbal skutečně super podívanou. Obě mužstva hrála na tři formace, které na sebe pravidelně nastupovali. Celkem brzy jsme prohrávali a museli dotahovat. V druhé třetině jsme byli myslím o dost lepší a soupeře jsme přitlačili, ale stačilo to pouze na vyrovnání. Do vedení nás mohl dostat V. Šmíd, ale v cestě mu stálo břevno. Pohromou pak byl závěr třetiny, kdy si vybral slabší chvilku v brance A. Páv a připsal si asistenci na inkasovaný gól, když přesně našel D. Drbala – to se, ale stává ve třetí třetině nám zase pěknými zákroky pomohl udržet soupeře na dostřel. Ve třetí třetině jsme až moc chtěli a byli trošku v křeči. Stáhli jsme hru na dvě útočné řady, ale k vyrovnání to nevedlo a to ani přes závěrečnou powerplay.

V druhém zápase jsme opět začali hrát na tři útoky a dostali se do vedení, ale soupeř trpělivou hrou a hlavně přesným zakončením zápas otočil a vyhrál. V tomto zápase jsme soupeře přestříleli, ale zase nás zastavila tyčka a nedokázali jsme několikrát usměrnit do branky ani míček, který se kutálel napříč brankovištěm. Zde ukázalo Autosklo svoji největší sílu a to v zakončení a tahu na branku.

Soupeři gratuluji, myslím, že oba zápasy se museli líbit a všichni přihlížející rodiče si museli přijít na své, ačkoliv jeden tým prohrál a druhý oslavoval.“

Miloš Kamaryt (Autosklo): Na poslední dva zápasy v tomto ročníku jsme zajížděli na horkou půdu do Heřmanova Městce. Tyto zápasy taky měli určit celkového vítěze v této kategorii. Klukům jsme museli dostat z hlavy o co hrají a kolik bodů potřebují uhrát, protože pořád o tom mluvili a byli hodně nervózní. Pokaždé když hrajeme s Ježky, tak je to velká bitva a utkání mají velkou úroveň. Nejinak tomu bylo i v těchto zápasech. V prvním utkání nám trochu pomohl soupeřův brankář, který nám doslova daroval vedoucí gól. I přes soupeřovu snahu jsme dovedli utkání do vítězného konce a oslavy mohli vypuknout. Jelikož bylo o všem rozhodnuto, do druhého utkání už jsme mohli jít s čistou hlavou a kluky jsme nesvazovali nějakou taktikou. Kluci si zápas užili a musím je pochválit jak k tomu přistoupili. Nyní nás čekají ještě dva turnaje a potom už ukončení sezóny.“

Sestava (Ježci): Páv – Dufek (1. zápas), Čapka, Musílek, Holub, Šmíd, Daníček, Pilař, Málek, Kozel, Hladký, Baumgartner, Zmek, Sedlák

Sestava (Autosklo): Kuryviál – Bošek, Petráš D., Drbal, Kábrt, Kamaryt, Kašpar, Kopa, Martinů, Motyčka, Novák, Papp, Petráš M., Kopsa, Krudenc, Marfan