mail: rozhodci@hokejbal-vc.cz

2200190661/2010

Pravidelná otevírací doba:

ČTVRTEK 16:00 - 19:00

Od 12. 4. 2018 bude matrika otevřená jen od 16:00 do 17:30, nebo po telefonické domluvě s Janou Nekolovou!

Jiří Kozel | 15.05.2018 12:52:31 | 345x

Liga starších žáků - Pardubické Autosklo ani v posledním zápase nezaváhalo a ovládlo regionální tabulku Ligy starších žáků. Následující víkend oba pardubické týmy navštíví MČR starších žáků, kde, jak všichni doufáme, potvrdí nadvládu týmů regionu Východ.

SK HOKEJBAL Letohrad : Ježci Heřmanův Městec 6 : 3 (1:0,1:2,4:1), střely 29:27

Jiří Kozel (Ježci): „Do Letohradu jsme jeli s nadějí, že bychom mohli zabojovat o třetí příčku, na kterou jsme se mohli dostat v případě výhry za tři body. Museli jsme však dokázat to, co nedokázal ani jeden z klubů regionu Východ a to porazit Letohrad i na počtvrté. V první třetině jsme však byli totálně bezradní a nevypracovali si prakticky vůbec nic a navíc se nám povedlo i inkasovat. V druhé části jsme začali lépe, ale přišla další inkasovaná branka a naše šance se snižovaly, ale zároveň rostla chuť se tomu vzepřít. Konečně se nám povedlo narušit vyhrávání všech osobních soubojů Letohradem a za odměnu se nám povedlo v rychlém sledu nejprve vyrovnat a když vynechám třetinovou pauzu, tak utkání i zcela zvrátit. Nechybělo minimálně třikrát moc, abychom soupeři odskočili již do dvougólového trháku, ale štěstí jsme si proti tomuto soupeři vybrali již v minulých kolech a přišlo nedáš a dostaneš a to né jednou, ale také hned 3x. Poslední gól již padl do prázdné branky, jelikož jsme se pokoušeli o závěrečnou power-play. Letohrad ukázal to, co je mu vlastní, byl extrémně silný na míčku a v osobních soubojích, a když se k tomu přidá silná individualita jako je J. Bečka, tak je pro nás strašně silným oříškem, i proto si musíme cenit předchozích tří výher. Zklamání po utkání bylo sice veliké, ale zase jsme ukázali, jaký jsme tým a že umíme i prohrávat, když jsme podali soupeři ruce a zůstali na modré čáře i pro následné předávání poháru a medailí a svému soupeři upřímně zatleskali. Závěrem bych popřál oběma pardubickým týmům, ať zaválí na MČR a ukáží, který region je nejlepší!“

Sestava (Letohrad): Vacek (Netušil) – Bečka, Cibulka, Halbrštátová, Kalousková, Kerschbaum, Lux K., Lux T. Maixner, Šmídek, Tomeš, Zářecký

Sestava (Ježci): Páv – Čapka, Synek, Musílek, Dufek, Šmíd, Vohralík, Pilař, Daníček, Málek, Kozel, Baumgartner, Jožák, Kubátová

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice : HC Jestřábi Přelouč 10 : 2 (3:1,6:1,1:0), střely 51:18

Martin Hlavsa (Svítkov): „Brzký ranní zápas, již od 8:00, ve kterém jsme se postupně rozjížděli, jsme zcela ovládli. Soupeř se snažil bránit v 5 hráčích před brankářem, což nám dělalo zpočátku problémy, když se kluci snažili prokličkovat až do brankoviště. Recept na to našel obránce Jirka Gregor, který prostě jen nahodil od červené čáry a míček propadl až do branky (v zápase 1+2)… pěkně! Jubilejní desátý gól nevědomky vstřelil při naší powerplay těsně před koncem Honza Cahlík, který se sice radoval, než si uvědomil, že je to desátá branka a čeká ho odměna. Svůj první gól za starší žáky vstřelil mladší žák Pepa Vlašič. Jsem rád, že kluci se snažili aplikovat věci, které se učíme na tréninku a konečně jsme měli prostor vyzkoušet i naše přesilovkové komando. Mezi zápasy jsme si den zpříjemnili týmovým obědem a vydali se na druhý zápas do Přelouče.“

Martin Šmíd (Přelouč): „Derby - dvojboj s velkým favoritem jsme chtěli začít bez ostychu. Ale domácí nás zamkli v pásmu a chtěli nám ukázat, kdo bude celý den kralovat. Ale najdenou byli překvapeni, když Lauryn projel celé hřiště a pěkným švihem vymetl šibenici. Domácí byli aktivnější, ale my nehráli vůbec špatně. Ve spojení s bojovností a Čárou v bráně to vypadalo moc dobře. Když Moravcová v přesilovce tečovala bráchovu střelu, bylo to opět o gol. A pak to přišlo. Naše klasika druhých třetin. Za devět minut jsme dostali šest gólů!!! A bylo rozhodnuto. Čtyři nám dal "Hradecký Rakáč", toho už známe, nějak se mu na nás daří. Většinu gólů jsme dostali po rychlém protiútoku, což byl pro nás problém. Je to škoda, protože si myslím, že jsme si nezasloužili dostat tolik branek.
Soupeři děkujeme, že jsme utkání mohli v dubnu kvůli zraněním a marodce odložit.“

Sestava (Svítkov): Šťovíček (Procházka)- Malý, Rakovský, Novotný Š., Bláha, Korbel, Novotný L., Janíček, Gregor, Brož, Cahlík, Hemžský, Korec, Shejbal, Drozd, Seidl, Vlašič J.

Sestava (Jestřábi): Čára - Herman, Moravec M., Kratochvíl, Pavlíček, Lauryn, Říha, Fabián, Moravcová, Merta, Moravec F.

HC Jestřábi Přelouč : HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 5 : 11 (1:3,0:6,4:2), střely 32:58

Martin Šmíd (Jestřábi): „Utkání skoro jako přes kopírák. Ale konečně jsme nastoupili kompletní a hostům ukázali, že spojení Lauryn - Dostál funguje opravdu dobře. Na první gól stihnul Dostál zareagovat "pěkným víčkem". Je zajímavé, že druhá třetina byla na střely 18:18 a my ji prohrajeme 0:6!!! Opět šest gólů za devět minut. Tentokrát utkání rozhodnul čistým hattrickem Bláha. A tak jsme si dali za cíl vyhrát poslední třetinu sezony, a to nad tímto silným soupeřem. Lauryn to načal také "víčkem". Po něm ukázál důraz v brankovišti stále se lepšící Merta. A sezonu zakončil Dostál dvakrát do šibenice, z trestného střílení a v oslabení. Odehráli jsme dva dobré zápasy se silným soupeřem, který nám ukázal velmi dobrý a rychlý přechod do útoku. Přejeme mu úspěch na MČR, stejně tak vítězům z Alfy. Svítkovu děkuji za domluvu o využití světlé varianty dresů po celý den (doma/venku). Díky tomu jsme pokřtili novou sadu dresů dobrými výkony a pěknými góly v obou zápasech. Také jsem splnili dílčí cíl, nemáme nejhorší skóre v soutěži ani nejvyšší počet obdržených branek.

Martin Hlavsa (Svítkov): „Odpolední zápas měl jiné parametry. Přelouči se dostavila na zápas místní hvězda Ondra Dostál, který nám dělal obrovský problémy, a hru Přelouče hodně pozvedl. Museli jsme pořádně zapnout!  Naštěstí jsme ho za pomoci dvou našich obránců- Gregor, Hemžský dokázali zkrotit a zastavil se tak jen u hattricku. V tomto zápase jsme byli vepředu velmi produktivní, a tak nám tam padalo skoro vše, na co jsme šáhli. Na střely a na šance velmi bohaté utkání. Řádila hlavně trojice-Bláha, Rakovský, Korbel s obráncem Hemžským, který zaznamenal 7 KB. Desítku vystřelil ve třetí třetině Kuba ,mufínek´ Rakovský a střídačka si tak mohla zaskandovat. Přelouč oba dva zápasy předváděla sympatické výkony a rozhodně s námi zápas neodchodila-respekt! My jsme hodně točili sestavou a snažili se ještě zkoušet kluky na různých postech.  V brance dobrý výkon odvedl Procházka, který měl několik velmi těžkých zákroků. Po zápase jsme přebrali stříbrné medaile, které pro nás mají lesk zlata- lepší druhej, než bejt čtvrtej. Nyní již se soustředíme na vrchol sezóny-MČR Příbram, kde chceme být úspěšní.“

Sestava (Jestřábi): Čára - Herman, Moravec M., Kratochvíl, Pavlíček, Lauryn, Dostál, Moravcová, Říha, Merta, Moravec F., Fabián, Rozkošný.

Sestava (Svítkov): Procházka (Šídlo)- Malý, Rakovský, Novotný Š., Bláha, Korbel, Novotný L., Janíček, Gregor, Brož, Cahlík, Hemžský, Korec, Shejbal, Drozd, Seidl, Vlašič J.

HBC Hradec Králové 1988 : HBC Autosklo HAK Pardubice 0 : 5 (0:1,0:1,0:3)