ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

TITULNÍ STRANA » Autoskláři vyhráli přetahovanou se Sršni! Přelouč srdnatě bojovala se Svítkovem!
MS 2017 PARDUBICE

MS 2017 - vstupenky

Svítkov x Přelouč (foto: Štefan Havran)

Jana Nekolová | 10.04.2017 17:03:19 | 541x

MČR SŽ – V sobotu se odehrály další zápasy kategorie starších žáků, ve kterých přeloučští Jestřábi i přesto, že ztratili koncentraci ve druhé třetině, tak zápas nevzdali a bojovali se svítkovskými hvězdami, které v druhé polovině třetí třetiny přestaly hrát svoji hru a nechaly přeloučské Jestřáby dvakrát skórovat, až do konce. Ježci sice favoritovi z Letohradu vysoko podlehli, ale udělali jim radost proměněné šance a inkasované branky neřeší. Svitavští Sršni se s Autoskláři přetahovali o výsledek po celý zápas, šťastnější však byli nakonec domácí.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice vs. HC Jestřábi Přelouč 7:2 (0:0,4:0,3:2)

Svítkovské hvězdy v druhé polovině třetí třetiny přestaly hrát svoji hru a nechaly přeloučské Jestřáby dvakrát skórovat, ale výhru si pohlídaly. „V první třetině se náš tým snažil o kombinaci, ale měli jsme trochu smůly a ani několik vyložených šancí neskončilo za zády soupeřova brankáře. To se na nás usmálo až ve druhé třetině a poté až do poloviny třetí jsme ovládali hru a postupně navyšovali skóre. Poté jsme přestali hrát svou hru, tahali jsme míček bez kombinace, nevraceli jsme se z čehož soupeř vytěžil dva góly a několik dalších šancí,“ zhodnotil zápas trenér svítkovských hvězd Vítězslav Gregor.

Sestava Svítkova: Šídlo, Šťovíček - Ilich, Birta, Bukač, Korbel, Hemžský, Novotný L., Brož, Lednová, Bláha, Gregor, Malý, Janíček

Branky Svítkova: Novotný (Ilich, Birta), Novotný (Brož), Ilich (Novotný), Hemžský (Bláha), Novotný, Korbel (Svatoň), Korbel

Přeloučští Jestřábi i přesto, že ztratili koncentraci ve druhé třetině, tak zápas nevzdali a bojovali se svítkovskými hvězdami až do konce. „Do utkání jsme nenastoupili v plné síle, nemoci a omluvenky prostě jsou. I přesto jsme úspěšně odolávali tlaku domácích. Bohužel nás opět postihnul "tradiční výpadek", kdy jsme dostali góly mezi 24. min a 29. min a bylo o vítězi prakticky rozhodnuto. Je to škoda, na tom musíme zapracovat a udržet koncentraci po celé utkání. Poté budou výsledky zase o kousek lepší. Je dobře, že jsme se nevzdávali a na konci zápasu jsme zaslouženě skórovali i my. Jedeme dál. Tým chce a to je dobře!,“ komentoval průběh zápasu za přeloučské Jestřáby Martin Šmíd.

Sestava Přelouče: Čára - Pavlíček, Zbořil, Říha, Herman - Kubátová, Moravcová, Lauryn, Moravec M., Moravec F., Bittner. Trenér: Tesák

Branky Přelouče: Herman (Čára), Kubátová (Moravec M.)

Fotografie z utkání (autor Štefan Havran):

Ježci Heřmanův Městec vs. SK Hokejbal Letohrad 2:19 (2:5,0:10,0:4)

Ježci sice favoritovi z Letohradu vysoko podlehli, ale udělali jim radost proměněné šance a inkasované branky neřeší. „Zní to asi hrozně, ale do zápasu jsme šli s cílem nedostat 20 gólů a nějaký vstřelit. Obojí se nám povedloJ. Utkání po celou dobu mělo stejný průběh, trvalé obléhání naší branky s občasnými rychlými výpady, které jsme dokázali dva zužitkovat. Největší trápení přichystal hostům z Letohradu náš brankář A. Páv, když ve třetí třetině celých deset minut neinkasoval a stal se na chvilku hrdinou utkání. Ačkoliv jsme byli pod trvalým tlakem a bylo asi rozumnější se příliš nevytahovat, tak jsme naopak nabádali hráče, aby jakýkoliv náznak šance všichni dostupovali a tlačili na bránící hráče, tak aby šancí na vstřelení gólu bylo co nejvíce, ale v těchto zápasech inkasované branky příliš neřešíte, spíš si chcete dokázat, že soupeři i nějaký dáte. Přejeme soupeři, ať zatočí se soupeři i na MČR, které je bez pochyby čeká," popsal zápas trenér heřmanovských Ježků Jiří Kozel.

Branky Ježků: Musílek, Vohralík

Letohradští Jeleni s přehledem vyhráli nad Ježky. „Proti Heřmaňáku jsme nastoupili s tím, že musíme vyhrát. První třetinu jsme hráli špatně a neplnili jsme věci, které jsme si řekli, a soupeř nám dal dva zasloužené góly. Druhou třetinu jsme se konečně probrali, začali jsme víc běhat, víc si přihrávat a proměňovat šance. Třetí třetinu už jsme jen dohrávali a s přehledem jsme vyhráli," shrnul průběh zápasu útočník letohradských Jelenů Jan Bečka.

Fotografie z utkání (autor David Kerschbaum):

HBC Autosklo-H.A.K. Pce vs. TJ Sršni Svitavy 4:3 (2:1,0:2,2:0)

Svitavští Sršni se s Autoskláři přetahovali o výsledek po celý zápas, šťastnější však byli nakonec domácí. „Ten kdo očekával v sobotu stejný průběh utkání, jako před čtrnácti dny, se spletl. Přetahovaná o výsledek skončila šťastněji pro domácí, až na konci zápasu. Začátek zápasu nám vyšel lépe a hned z prvního ohrožení pardubické brány jsme šli do vedení. Autosklo po mohutném náporu obrátilo skóre na svoji stranu 2:1. Ve druhé třetině jsme z mála vytěžili maximum. Donutili jsme soupeře k vlastnímu gólu a další přidali. Tím jsme otočili skoré na naši stranu 2:3. Očekávanému tlaku soupeře ve třetí třetině, jsme odolávali s maximálním nasazením, všech hráčů. Cenný bod se rozplynul 33 vteřin před koncem, kdy se míček odrazil od tyčky za gólmana. Ondra podal v bráně skvělý výkon a výrazně přispěl k celkovému výsledku. Celý tým si zasloužil velikou pochvalu,“ vysvětlil k zápasu trenér svitavských Sršňů Zdeněk Beneš.

Sestava Svitav: O.Hoch, A. Trnečka - V.Dvořáček, M.Horák, L.Kříž, J. Šimek, T. Radová, Z.Beneš, V.Hloušek, J.Neubauer, M.Šindelka, M.Melša