2.turnaj 3.12.2017 – ??? (Mikulášský turnaj)

3.turnaj ???, 14.4.2018

4.turnaj ???, 8.5.2018

2200190661/2010

Kancelář otevřena vždy ve čtvrtek 16:00 - 19:00!
POZOR! OD PŘÍŠTÍHO TÝDNE (26.10.) BUDE MÍT KANCELÁŘ RSHb NOVOU OTEVÍRACÍ DOBU 16:00 - 18:00!

TITULNÍ STRANA » Autoskláři přejeli Ježky i díky skvěle chytajícímu Jakubovi Třináctému
» 09:00 | SK Jihlava-RSHb ČV
» 09:45 | Svítkov Stars-Autosklo PCE "modří"
» 10:30 | RSHb ČV-Sršni Svitavy
» 11:15 | Ježci HM-Svítkov Stars
» 12:00 | Sršni Svitavy-SK Jihlava
» 12:45 | Autosklo PCE "modří"-Ježci HM
Opora v bráně Autoskla Jakub Třináctý (foto: Jana Nekolová)

Autoskláři přejeli Ježky i díky skvěle chytajícímu Jakubovi Třináctému

Jana Nekolová | 02.10.2016 21:00:13 | 1655x

2.NHbL – V sobotu se odehrálo čtvrté kolo zápasů druhé národní hokejbalové ligy, kde královehradečtí Bandité rozhodli zápas s Prachovicemi v druhé třetině, když v rozmezí tří minut vstřelili tři branky a připsali si tak první výhru, díky které se odlepili ode dna tabulky. Přeloučští Jestřábi zaslouženě vyhráli a odvezli si ze Svitav nejen tři body, ale i čistý štít. Autoskláři předvedli v zápase s Ježky skvělý týmový výkon a zaslouženě i díky svému skvěle chytajícímu gólmanovi Jakubovi Třináctému, vyhráli a v neděli Delta konečně ve čtvrtém zápase brala všechny tři body, když nadělila českotřebovským Kohoutům sedm gólů, hattrickem se blýskl Stránský.

Sobota 1.10.2016

HBC Banditi Hradec Králové - SK Prachovice 3:1 (0:0,3:0,0:1)

Střely na branku: 39:32, Vyloučení: 4:7, Přesilovky: 5:3, Využití:1:0, V oslabení: 0:1

Královehradečtí Bandité rozhodli zápas s Prachovicemi v druhé třetině, když v rozmezí tří minut vstřelili tři branky a připsali si tak první výhru, díky které se odlepili ode dna tabulky. „K domácímu zápasu s Prachovicemi jsme nastoupili posíleni o svítkovského útočníka Jakuba Veleckého, jehož angažování se posléze ukázalo jako velmi povedené. Pohled na tabulku (poslední místo a zisk pouhého jednoho bodu ze tří zápasů) a postavení Prachovic, nám velelo jediné, zvítězit. To se nám nakonec povedlo, ale cesta ke třem bodům byla velmi trnitá. Začátek patřil, co do územní převahy, rozhodně nám. Bohužel jsme několik nabídnutých šancí nedovedli využít a tím se nám postupně začala vytrácet jistota z hokejek. Hosté postupně přebírali otěže. Déle drželi míček na a zatěžovali své střelecké konto. Nejdůležitější pasáží zápasu se ukázala druhá třetina, kdy jsme v rozmezí tří minut vstřelili tři branky a tím zápas rozhodli. Nebyli bychom to my, kdybychom si zápas nezkomplikovali zbytečně obdrženým gólem při naší přesilové hře. Třetí třetina byla ve znamení velké snahy Prachovic o korekci skóre. Snažili se nás nepříjemně napadat v hloubi našeho obranného pásma. Naštěstí si naděje na zvrat kazili sami svou nedisciplinovaností, ze  které plynuly jejich vyloučení. My jsme i se štěstím odolali a získali tak první výhru, kterou jsme se odlepili ode dna tabulky. Bohužel zisk bodů je jedno z mála pozitiv zápasu,“ zhodnotil zápas Michal Dunda.

1. HBC Svitavy - HC Jestřábi Přelouč B 0:3 (0:2,0:1,0:0)

Střely na branku: 12:30, Vyloučení: 5:6, Přesilovky: 5:4, Využití: 0:0, V oslabení: 0:0

Svitavy opět přenechaly všechny body soupeři, tentokrát přeloučským Jestřábům. „V tomto zápase jsme chtěli odčinit naši ostudnou porážku z minulého týdne. To se nám však nepovedlo a musím napsat, že zaslouženě jsme opět přenechali body soupeři. Naše hra stále postrádá klid, přesnost přihrávek a střelba je takřka nulová pouze čtyři střeli v každé třetině, to je opravdu málo. Soupeř byl u všech míčků dříve a jednoduše nás přehrával. Zaslouženě si tak odvezl všechny body,“ konstatoval trenér Miroslav Bílý.

Sestava Svitav: Tichý - Josepčuk, Kolář, Šmehlík, Rašner - Petr, Makas, Stloukal, Dobiáš, Bílý, Lustyk, Sokol, Kadlec, Beneš

Přeloučští Jestřábi zaslouženě vyhráli a odvezli si ze Svitav nejen tři body, ale i čistý štít. „Po dvě třetiny jsme byli lepším týmem a zaslouženě vedli. Domácí se ve třetí třetině tlačili k nám do pásma, ale zápas jsme zvládli nakonec s čistým štítem. Cenné body, protože Svitavy budou doma určitě ještě bodovat. Teď nás čekají tři těžcí soupeři, takže nahrané body za poslední tři zápasy jsou velice dobré a budeme se snažit je rozmnožit,“ komentoval průběh zápasu Libor Komůrka.

Sestava Přelouče: Sedmák, Lauryn, Hájek, Vlk T., Balada, Kalousek, Vlk L., Drápalík Mar., Raška, Hudec, Kopa, Motyčka, Hohenberger, Kade, Šurkala, Dekereš.

Branky Přelouče: Kalousek, Drápalík M., Hudec

Ježci Heřmanův Městec - HBC Autosklo-H.A.K. Pce B 1:8 (0:2,1:2,0:4)

Střely na branku: 23:26, Vyloučení: 6:3, Přesilovky: 2:5, Využití: 0:2, V oslabení: 0:0

Autoskláři předvedli v zápase s Ježky skvělý týmový výkon a zaslouženě i díky svému skvěle chytajícímu gólmanovi Jakubovi Třináctému, vyhráli. „Od začátku jsme čekali velký tlak ze strany domácích a jasně jsme si řekli, že musíme hrát odzadu a trpělivě čekat na šanci. Domácí nečekaně zapomněli na začátku druhé minuty bránit, čehož využila naše třetí lajna a poslala nás do vedení. Domácí zaskočeni gólem slevili na tlaku a my jsme pomalu začínali přebírat otěže zápasu do svých rukou. Na konci první třetiny se nám podařilo využít přesilovku a poslat tak domácí do šaten s dvougólovým mankem. Od začátku druhé třetiny domácí přešli do ofenzívy a bylo na nich vidět, že chtějí zápas otočit. Nám se podařilo navýšit vedení a uspokojit se, čehož domácí využili a dali svoji kontaktní branku. Chvíli nám trvalo, než jsme se opět dostali do zápasu a další trefou soupeři opět odskočit a jít tak do třetí třetiny s dostatečným náskokem. Dvacet vteřin po úvodním vhazování třetí třetiny jsme využili přesilovou hru a definitivně zlomili odpor domácích. I když nás domácí občas zatlačili do našeho pásma, nenacházeli recept na skvěle chytajícího Třináctého a my naopak přidávalo góly do jejich sítě. V zápase jsme předvedli skvělý týmový výkon a zaslouženě vyhráli. Výsledek 1:8 je pro domácí trochu krutý a určitě nevypovídá o jejich nasazení v průběhu utkání,“ shrnul průběh zápasu Michal Křemenák.

Sestava a branky Autoskla: Třináctý Jakub – Ryba Jakub, Podařil Radim, Hackenberg Tomáš (0+1), Kunc Jindřich, Kamaryt Miloš, Šimek Michal (1+0), Vršanský Robert (1+0), Urbanec Otto (2+2), Jankura Karol (2+2), Jirák Dominik, Loukota Martin, Veselík Michal (2+0), Staněk Daniel (0+1), Korel Stanislav (0+3)

Neděle 2.10.2016

Delta Pardubice - TJ Lokomotiva Česká Třebová B 7:0

Střely na branku: ?:?, Vyloučení: ?:?, Přesilovky: ?:?, Využití: ?:?, V oslabení:?:?

Delta konečně ve čtvrtém zápase brala všechny tři body, když nadělila českotřebovským Kohoutům sedm gólů, hattrickem se blýskl Stránský. „K utkání jsme se sešli v neobvykle hojném počtu, na střídačce se tísnilo hned 19 hráčů., Soupeř představil o poznání chudší soupisku, díky čemuž jsme měli po většinu zápasu herní i výsledkovou převahu. S narůstajícím skóre si hráči dovolovali lepší a pohlednější kombinace, velmi často ovšem na úkor střelby. I přesto jsme soupeři dokázali vstřelit 7 branek, několikrát jsme zazvonili na tyč hostující svatyně a řadu dalších jsme trestuhodně zahodili. Hosté srdnatě bojovali, několikrát se díky zaváhání naší obrany dostali do brejku, ale Smekal všechny hostující střely lapil,“ vysvětlil k zápasu Jaroslav Nečas.

Sestava Delty: Smekal - Cinko, Jurga - Kopecký, Macháček - Riedel, Novotný, Nečas O. - Hlaváček, Zelinka, Kohoutek - Vlasák, Stránský, Švihlík - Ježek, Čeřovský, Maixner - Shejbal, Borovec, Bílek

Branky Delty: Stránský 3x, Vlasák, Borovec, Kohoutek, Riedel