SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.Národní HbLKrajská HbLMČR starších žákůPřebor mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

TURNAJE RSHB ČECHY VÝCHOD
ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111

 

registrace a matrika

(odkaz na stránku s informacemi)

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

Pojištění členů ČMSHb

ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ
TITULNÍ STRANA » Ani chladnější počasí nezastavilo hráče v odehrání jejich zápasů
MS 2017 PARDUBICE

MS 2017 - vstupenky

HLEDEJ V ARCHIVU
Jeleni vs Ježci (foto: David Kerschbaum)

Ani chladnější počasí nezastavilo hráče v odehrání jejich zápasů

Jana Nekolová, Jiří Kozel | 14.11.2016 14:15:56 | 763x

MČR SŽ, Přebor MŽ – V sobotu se odehrály další zápasy starších žáků, ve kterých Hradec potvrdili roli favorita a nadělil Brnu osmnáct gólů, stejně jako favorit z Letohradu, jenž přejel třinácti góly Ježky, kteří s ním bojovali jako lvi, ale žádný gól mu nedali. Sršni postupně navýšili svůj náskok a zápas s bojovnými Jestřáby, kteří s nimi bojovali až do konce, nakonec dotáhli do vítězného konce. Svítkov po špatném začátku zápasu nic nevzdal, postupně se zlepšil a Autosklářům se i vyrovnal, ale na výhru to však už nestačilo. Mladší žáci Ježků zasypali góly v prvním zápase Jeleny, ale v druhém je Koloušci zkrotili a dlouho drželi v nejistotě, zda si z tohoto zápasu odvezou tři body. Hradec se představil proti lídrovi tabulky z Pardubic, a ačkoliv hlavně v druhém zápase sahal po bodech, tak na ně nakonec nedosáhl.

MČR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Královehradečtí Piráti potvrdili roli favorita a nadělili brněnským Buldokům osmnáct gólů, stejně jako favorit z Letohradu, jenž přejel třinácti góly Ježky, kteří s ním bojovali jako lvi, ale žádný gól mu nedali. Svitavští Sršni postupně navýšili svůj náskok a zápas s bojovnými přeloučskými Jestřáby, kteří s nimi bojovali až do konce, nakonec dotáhli do vítězného konce. Svítkovské hvězdy po špatném začátku zápasu nic nevzdaly, postupně se zlepšily a Autosklářům se vyrovnaly, na výhru to však už nestačilo.

 

HBC Hradec Králové 1988 vs. HBK Bulldogs Brno 18:0 (5:0,6:0,7:0)

Střely na branku: 50:10, Vyloučení: 0:0, Přesilovky: 0:0, Využití: 0:0, V oslabení: 0:0

 

Královehradečtí Piráti potvrdili roli favorita a nadělili brněnským Buldokům osmnáct gólů. „V sobotu jsme přivítali nováčka v soutěži Brno. Od Brna jsme nevěděli, co čekat, ale po výsledkové stránce ostatních týmů bylo jasné, že jsme favority. Od začátku se papírové předpoklady naplnily a po první třetině jsme vyhrávali 5:0. Musíme přiznat, že soupeř byl v některých směrech velmi nebezpečný. Posledních deset vteřin za stavu 18:0 jsme si zkusili power-play, ze kterého jsme málem inkasovali. Soupeři děkujeme za pohledný zápas a přejeme hodně štěstí do dalších střetnutí,“ zhodnotil zápas trenér královehradeckých Pirátů Vratislav Novák.

Sestava Hradce: Baše (Budil) - Dlouhý, Kubát, Telenský - Rakovský, Kynčl, Novák, Kulhánek, Bičiště, Černý

Branky Hradce: Rakovský (5x), Bičiště (3x), Kulhánek (3x), Dlouhý, Kynčl (7x)

 

SK Hokejbal Letohrad vs. Ježci Heřmanův Městec 13:0 (3:0,6:0,4:0)

Střely na branku: 24:3, Vyloučení: 5:0 Přesilovky: 0:4, Využití: 0:0, V oslabení: 4:0

 

Favorit z Letohradu přejel třinácti góly Ježky. „Proti Ježkům jsme nastupovali jako favorité. Ze začátku jsme na ně vletěli a dali pár gólů, postupem času jsme ještě několik gólů přidali a zaslouženě jsme vyhráli. Do dalších zápasů bychom měli určitě zlepšit rozehrávku z našeho pásma. A až to budeme zvládat, myslím, že dokážeme zahrát pěkný hokejbal,“ konstatoval útočník Letohradu Jan Bečka. 

Sestava Letohradu: Vacek D. - Bečka, Kalousek Š., Kalousek S., Macháček, Vacek S., Zářecký, Cibulka, Netušil, Fišer, Hubálek, Kerschbaum, Kerschbaumová, Kalousková, Halbrštátová (C)

Branky Letohradu: 1:26 Macháček, 5:31 SH Bečka (Fišer, Macháček), 11:07 Kalousek S. (Netušil), 16:51 Cibulka (Macháček, Fišer), 17:59 SH Macháček (Halbrštátová), 19:08 SH Macháček, 20:09 Bečka, 23:38 Bečka (Cibulka, Macháček), 25:13 SH Vacek S. (Bečka), 36:08 Vacek S. (Halbrštátová), 39:43 Vacek S. (Kalousek S.), 41:22 Kalousek S. (Macháček), 42:27 Macháček (Bečka) 

 

Ježci bojovali s Letohradem jako lvi, ale žádný gól mu nedali. „Zápas s Letohradem jsme odehráli velice dobře a zase jsme hráli každé střídání naplno s touhou neobdržet branku. Žila i střídačka, prostě to byl zase úplně jiný zápas než ten předminulý v Hradci. Jediné co nám trošku chybělo, bylo zakončení, na to kolikrát jsme se byli schopni dostat do útočného pásma, jsme vůbec nestříleli a nedali tak gól, který by náš výkon ještě podtrhl, snad jsme si je nechali na poslední zápas proti Svitavám," komentoval průběh zápasu trenér Ježků Jiří Kozel.

Sestava Ježků: Páv - Kozel, Pilař, Musílek, Daníček, Vlasák, Vohralík, Sedlák, Baumgartner, Jožák, Tichý, Synek

 

Fotografie z utkání (autor David Kerschbaum):

 

HC Jestřábi Přelouč vs. TJ Sršni Svitavy 1:5 (0:2,0:0,1:3)

Střely na branku: 10:24, Vyloučení: 0:0, Přesilovky: 0:0, Využití: 0:0, V oslabení: 0:0

 

Svitavští Sršni postupně navýšili svůj náskok a zápas s bojovnými přeloučskými Jestřáby nakonec dotáhli do vítězného konce. „Ve velmi chladném počasí, bylo nejvíce teplo domácímu gólmanovi. Naši trvalou snahu dobytí soupeřovy brány, kazila bojovnost a nasazení domácích. Stav 0:2 po dvou třetinách, byl vyjádřením naší nemohoucnosti lépe zakončit. Zápletku rozpoutal až náš ztuhlý brankář, když propustil soupeřovo nahození. Po následném rozehrání se po brejku podařilo náskok opět navýšit a zápas pod kontrolou dotáhnout do vítězného konce,“ popsal zápas trenér svitavských Sršňů Zdeněk Beneš.

Sestava Svitav: Hoch - Bureš, Horák, Kříž, Dvořáček, Beneš, Hloušek, Neubauer, Nepraš, Gálik, Šindelka

 

Přeloučští Jestřábi doma bojovali se svitavskými Sršni až do konce, ale na výhru to nestačilo. „Hosté byli o něco aktivnější a nebezpečnější, ale můžeme říct, že jsme sehráli vcelku vyrovnané utkání. Nejprve jsme inkasovali při oslabení ve třech, a poté po chybě do šatny. To byla velká škoda. Ve druhé třetině naše akcie podržel Herman v bráně, a tak byl zápas stále otevřený. Po šťastné kontaktní brance Zbořila, jsme se chtěli nadechnout k náporu a boji o vyrovnání. Ale to odmítl a hned nás "zmrazil" nejlepší hráč zápasu Hloušek, který byl u čtyřech gólů soupeře. Nebylo to od nás špatně odehrané utkání, ale body prostě nejsou. Nevadí, zkusíme to za týden v derby v rozlučce s podzimem. Týmu děkuji, že chtěl bojovat o vyrovnání až do konce. My nebudeme betonovat.....,“ shrnul průběh zápasu trenér přeloučských Jestřábů Martin Šmíd.

Sestava a branky Přelouče: Herman - Pavlíček, Zbořil (1), Kratochvíl, Bittner - Kubátová, Dostál, Čára, Merta, Lauryn, Moravcová, Moravec M., Moravec F., Říha, Říhová. Trenér – Šmíd

 

HBC JTEKT Svítkov Stars Pce vs. HBC Autosklo-H.A.K. Pce 4:8 (0:4,1:1,3:3)

Střely na branku: 13:40, Vyloučení: 0:0, Přesilovky: 0:0, Využití: 0:0, V oslabení: 0:0

 

Svítkovské hvězdy po špatném začátku zápasu nic nevzdaly, postupně se zlepšily a Autosklářům se i vyrovnaly, ale na výhru to však už nestačilo. „Bylo odehráno pohledné utkání, ale za kratší konec provazu jsme určitě tahali. Po výsledkově špatné první třetině přišlo herní zlepšení a podařilo se dát i nějaké góly. Sympatické také bylo, že během zápasu nedošlo k žádnému vyloučení. Určitě musím kluky pochválit za bojovnost a poděkovat mladším žákům. Trápí nás marodka a bez nich bychom to nezvládli,“ vysvětlil k zápasu trenér svítkovských hvězd Vítězslav Gregor.

Sestava Svítkova: Šťovíček, Šídlo - Birta, Ilich, Brož, Novotný L., Korbel, Svatoň, Hemžský, Gregor, Malý, Shejbal, Janíček, Novotný Š.

Branky Svítkova: Novotný L., Shejbal, Hemžský (Brož), Korbel (Novotný L.)

 

Fotogalerie z utkání (autor Štefan Havran):

Fotografie z utkání (autor Jana Nekolová):

 

PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Poslední zápasová sobota pro mladší žáky přinesla poněkud chladnější počasí, ale to nemohlo zastavit hráče v odehrání dalších zápasů. Ježci se představili v Letohradu, kde nejprve domácí zasypali góly, ale v druhém je Koloušci zkrotili a dlouho drželi Ježky v nejistotě, zda si z tohoto zápasu odvezou tři bodíky. Hradec Králové se představil proti lídrovi tabulky, a ačkoliv hlavně v druhém zápase sahal po bodech, nakonec na ně nedosáhl.

 

HBC Hradec Králové 1988 vs. HBC Autosklo-H.A.K. Pce 0:5 (0:2,0:1,0:2)

Střely na branku: 16:30, Vyloučení: 1:1, Přesilovky: 1:1, Využití: 0:0, V oslabení: 0:0

HBC Hradec Králové 1988 vs. HBC Autosklo-H.A.K. Pce 3:6 (1:3,2:1,0:2)

Střely na branku: 16:20, Vyloučení: 0:0, Přesilovky: 0:0, Využití: 0:0, V oslabení: 0:0

 

Miloš Kamaryt (Autosklo): „Dnes nás čekal Hradec Králové, který dokáže být velice nepříjemný. Kluky jsme nabádali k pohybu, střelbě a zodpovědnosti při osobních soubojích. V prvním zápase kluci plnili veškeré pokyny na jedničku. Odměnou byla nejenom výhra, ale i nula na straně obdržených gólů. Jak už to tak bývá, tak druhý zápas byl jiný a začátek se neodvíjel podle našich představ. Byli jsme nedůrazní a pomalejší při pohybu na hřišti. Zbytečně jsme soupeře dostávali do hry a sami si komplikovali situaci. Ve třetí třetině jsme konečně zlomili odpor soupeře a v poklidu dohráli. Kluky bych chtěl pochválit nejenom za dnešní zápas, ale i celkově za podzim. Někdy jsem musel zvýšit hlas, ale jinak předvedená hra byla dobrá. Docházka na tréninky přímo výborná stejně tak i nálada v týmu. Je ti prima parta J. Nyní budeme mít skoro 14 dní pauzu a potom začneme chodit do tělocvičny.“

Sestava a branky (Autosklo): Kuryvial - Novák (1+2), Kamaryt, Krudenc, Martan – Kábrt (3+4), Petráš (3+4), Kopa (2+2), Drbal (2+0), Koreček (0+2), Kopsa, Martinů, Kašpar, Malina

 

SK Hokejbal Letohrad vs. Ježci Heřmanův Městec 1:17 (0:6,1:3,0:8)

Střely na branku: 6:26, Vyloučení: 1:0, Přesilovky: 0:1, Využití: 0:0, V oslabení: 0:0

SK Hokejbal Letohrad vs. Ježci Heřmanův Městec 1:5 (1:1,0:1,0:3)

Střely na branku: 3:11, Vyloučení: 1:0, Přesilovky: 0:1, Využití: 0:0, V oslabení: 0:0

 

Jiří Kozel (Ježci): „První zápas kluci makali každé střídání a mladšího soupeře vůbec nešetřili. K vidění byli krásné akce, jak individuální, tak krásně sehrané až do prázdné branky. Druhé utkání bylo úplně jinačí. Letohradu skvěle zachytal brankář, hráči hráli neskutečně obětavě a náš přístup byl po celý zápas takový, že se prostě nemůže nic stát. Byli chvíle, kdy jsem se snad i přistihl, že jsem trošku doufal, že nám Letohrad z těch šancí, co měl, dá branku a my budeme muset skutečně zabrat. Nakonec jsme soupeři odskočili díky hattricku K. Daníčka, ale výkon byl špatný. Tím ale nechci vůbec znehodnotit hru soupeře – tomu naopak vysekávám velkou poklonu, protože dřeli a bojovali!“

Sestava (Ježci): Páv – Kozel, Málek J., Musílek, Holub, Sedlák, Šmíd, Daníček, Pilař, Málek T., Kachlík, Hladký, Baumgartner, Zmek

Sestava (Letohrad): Šimek (2. zápas Vacek) - Švec, Černohous R., Kalousková, Kerschbaumová, Kerschbaum (C), Černohous A., Břízová, Bříza, Lux, Šťovíček, Marek, Marková, Maixner, Fišer, Vencl, Vacek (2. zápas Šimek)

Branky (Letohrad) 1. zápas: 17:50 Kalousková - 2:03 Hladký (Pilař, Málek), 3:50 Šmíd (Pilař), 5:45 Baumgartner (Málek), 6:59 Pilař (Daníček), 8:01 Kachlík (Hladký), 8:32 Hladký (Kachlík, Málek), 10:35 Pilař (Daníček, Šmíd), 16:04 Sedlák (Baumgartner), 16:27 Daníček (Šmíd, Pilař), 20:38 Málek (Hladký, Kachlík), 22:26 Daníček (Šmíd), 22:41 Šmíd, 23:39 Hladký (Kachlík, Málek), 24:51 Zmek (Musílek), 26:02 Šmíd (Daníček), 28:15 Kozel (Baumgartner), 29:48 Šmíd (Daníček, Pilař)
Branky (Letohrad) 2. zápas: 0:12 Maixner (Kerschbaum) - 0:58 Šmíd (Pilař), 17:06 Daníček (Baumgartner), 24:36 Daníček (Šmíd), 28:15 Daníček (Pilař), 29:29 PP Zmek (Málek J., Baumgartner)