» 09:00 | SK Jihlava-Autosklo PCE "modří"
» 09:45 | Svítkov Stars-Autosklo PCE "bílí"
» 12:45 | Sršni Svitavy-Svítkov Stars
Česká Třebová (foto: Jana Nekolová)

Českotřebovští Kohouti nadělili „bůro“ Svítkovu

Jana Nekolová | 17.09.2017 23:56:15 | 442x

2.Liga – V sobotu se odehrálo druhé kolo druhé hokejbalové ligy, ve kterém českotřebovští Kohouti nadělili doma „bůro“ svítkovským Hvězdám a připsali si další tři body do tabulky. Ježci splnili úkol a to přivést tři body ze Svitav, ale stále mají na čem pracovat. Přeloučští Jestřábi podali doma soudržný výkon a zaslouženě vyhráli nad královéhradeckými Piráty. Žamberk rozhodl o svém vítězství nad pardubickým Autosklem čtyřmi góly ve druhé třetině a zápas mezi chlumeckými Vrtačkami a Opočnem řeší Ligová komise.

ilustrační foto (foto: Jana Nekolová)

První kolo ukázalo, že letošní ročník nebude procházka růžovým sadem!

Jana Nekolová | 10.09.2017 22:15:37 | 841x

2.LIGA – V sobotu otevřelo brány nové sezóny první kolo druhé hokejbalové ligy, které ukázalo přeloučským Jestřábům, že mají věci k pilování a z prohry v Opočně si hlavu nedělají. Ježkům, kteří prohráli s Autoskláři, pro změnu na čem jsou a na čem budou muset ještě do příště zapracovat. Svítkovské hvězdy sice dokázaly zápas ve druhé třetině vyrovnat, ale nakonec brali body královehradečtí Piráti. Chlumecké Vrtačky zvládly návrat do druhé ligy a ze Svitav si přivezly tři body a českotřebovští Kohouti rozhodli zápas s Žamberkem na svou stranu 45 vteřin před koncem zápasu. .

ilustrační foto (foto: archiv redakce)

Individuální ocenění hráčů 2.NHbL a KHbL

Jana Nekolová | 26.06.2017 09:27:04 | 956x

2.NHbL, KHbL - Jak si cení individuálního ocenění jednotliví hráči, jsou spokojeni s letošní sezónou a jaké mají ambice do té nové? Pro někoho to je překvapení, ale většina hráčů je za to vděčná svým spoluhráčům, kteří se na tom, že toto individuální ocenění získali, podíleli a bez kterých by ho tudíž ani nezískali. Se svými pocity nás seznámil nelepší střelec a nejproduktivnější hráč základní části 2.NHbL chrudimská střela Martin Čejgl, nejužitečnější hráč play-off KHbL chrudimský brankář Filip Kaván a nelepší střelec a nejproduktivnější hráč základní části KHbL svítkovská hvězda Lukáš Čeřovský.

Kanci ze Žamberka (foto: archiv Žamberk)

Žamberk postoupil na úkor 1.HBC Svitav do 2.NHbL!

Jana Nekolová | 20.06.2017 17:37:08 | 916x

2.NHbL/baráž – V sobotu se uskutečnil druhý barážový zápas mezi SK Hokejbal Žamberk a 1.HBC Svitavy, který stejně jako ten první ve Svitavách vyhrál domácí Žamberk, jenž si tím zajistil postup do 2.NHbL, na rozdíl od Svitav, které tak spadly do KHbL. Žamberku se i přesto, že baráž neodehrál příliš dobře a ani zdaleka nedokázal navázat na své výkony z Playoff a zejména v druhém zápase nebyl lepším týmem, podařilo díky štěstí, které mu občas v klíčových zápasech Playoff chybělo, na úkor Svitav vybrat i s úroky a postoupit do 2.NHbL.

HBC Rangers Opočno (foto: fcb Rangers Opočno)

Opočno je MISTREM regionu VÝCHOD!

Jana Nekolová | 28.05.2017 23:07:08 | 1139x

2.NHbL – O víkendu se rozjely třetí a čtvrté finálové zápasy playoff druhé národní hokejbalové ligy, ve kterých Opočno v sobotu díky své obětavosti a chytrosti slavilo úspěch, když porazilo posílené pardubické Autoskláře a v neděli si pak zaslouženě i díky čtyřem brankám Petra Hajníka dokráčelo pro titul! Nejužitečnějším hráčem playoff byl vyhlášen brankář Zdeněk Biegl.

Autosklo x Ramgers (foto: Josef Česák)

Autoskláři po sobotní výhře Opočna, v neděli vyrovnali sérii!

Jana Nekolová | 21.05.2017 22:37:20 | 934x

2.NHbL – O víkendu se rozjely první a druhé finálové zápasy playoff druhé národní hokejbalové ligy, ve kterých domácí Autoskláři po celý zápas tahali za kratší konec a Opočno, které bylo dobře připraveno, tak zaslouženě i díky svému gólmanovi Bieglovi vyhrálo. Druhý zápas však byl o poznání jiný, neboť domácí od začátku hýřili pohybem a hosté naopak nevěděli, co na ně hrát. Série se tak za vyrovnaného stavu 1:1 stěhuje do Opočna.

Ježci x Rangers (foto: Alena Čížková)

Prvním finalistou je Opočno! Delta vyrovnala sérii s Autoskláři!

Jana Nekolová | 14.05.2017 23:12:26 | 940x

2.NHbL – O víkendu se rozjely třetí a čtvrté semifinálové zápasy playoff druhé národní hokejbalové ligy, ve kterých Delta díky stažení hry na dvě lajny utekla v sobotu hrobníkovi z lopaty, v prodloužení rozhodl Filip a i v neděli se štěstíčko přiklonilo na její stranu, když v prodloužení vybojoval rozhodující pátý zápas o všechno Minařík. Ježci sice v sobotu urvali vítězství nad Opočnem na svou stranu, ale v neděli už nebyli schopni s výsledkem ani díky skvěle chytajícímu Lukáši Synkovi nic udělat. Opočno si tak na svého soupeře musí počkat do středy.

Autosklo x Delta (foto: Jana Nekolová)

Autosklo a Opočno mají po víkendu mečbol na své straně!

Jana Nekolová | 08.05.2017 09:46:58 | 1042x

2.NHbL – O víkendu se rozjely 1. a 2. semifinálové zápasy playoff národní hokejbalové ligy, ve kterých Autoskláři doma v obou zápasech zdolali Deltu a Opočno pro změnu Ježky. Oba tak mají mečbol na své straně, který můžou proměnit už příští sobotu, ale na hřišti soupeřů. Po sobotní prohře, začala Delta v neděli dobře, neboť se dostala do dvou brankového vedení, pak však nechala soupeře vyrovnat a ve třetí třetině po rozebrání její obrany vstřelit rozhodující branku. Ježci i přesto, že oba zápasy v Opočně prohráli, tak neházejí flintu do žita, budou bojovat až do konce a věří, že doma prodlouží sérii.

ilustrační foto (foto: Iva Janoušková)

Jak hodnotí sezonu týmy, kterým zůstaly brány semifinále uzavřeny?

Jana Nekolová | 06.05.2017 22:50:10 | 612x

2.NHbL – O víkendu odstartují semifinálové zápasy druhé národní hokejbalové ligy. Pro týmy HBC Jokerit Chrudim, HC Jestřábi Přelouč B, HBC Banditi Hradec Králové a TJ Lokomotiva Česká Třebová B skončila letošní sezona už ve čtvrtfinále. Chrudim je zklamaná, neboť letos konečně chtěla získat zlatou placku a tím zlomit její finálové prokletí, které se s ní táhne už sedm let od založení klubu, ale i přes vyřazení hodnotí sérii jako kvalitně odehranou. Přelouč je zklamaná, ale Ježci byli prostě lepší a postup si vybojovali a zasloužili. Královehradečtí Bandité si z nevydařeného čtvrtfinále hlavu nedělají. Počítali s tím, že je Opočno bude drtit svou ofenzivní silou a vzhledem k počtu, ve kterém k duelům nastupovali, jsou rádi, že sezóna už skončila a Česká Třebová zklamaná není, neboť když se ohlédne za celým rokem, tak si prý nezasloužila postoupit do playoff, natož do semifinále.

Delta x Chrudim (foto: Jana Nekolová)

Semifinalisty jsou Autosklo vs. Delta a Opočno vs. Ježci!

Jana Nekolová | 30.04.2017 22:00:14 | 1273x

2.NHbL – O víkendu se rozjely 3. a někde i 4. čtvrtfinálové zápasy playoff druhé národní hokejbalové ligy, ve kterých Autoskláři i díky hattricku Veselíka porazili ve třetím čtvrtfinálovém zápase domácí Českou Třebovou a postoupili tak zaslouženě do semifinále, kde na ně čeká Delta, která v neděli doma dokonala své vítězství nad chrudimskými Žolíky. Opočno i ve třetím čtvrtfinálovém zápase jednoznačně překonalo královehradecké Bandity a postoupilo tak lehce do semifinále, kde ho čekají Ježci, kteří po sobotním zaváhání, nakonec v neděli čtvrtfinálovou sérii nad přeloučskými Jestřáby ukončili.

Další aktuality

» 29.04.2017 |
 Brány playoff zůstaly uzavřely pro Svitavy, Prachovice a Opatovice!

» 23.04.2017 |
 Autoskláři, Opočno a Ježci mají po víkednu mečbol na své straně!

» 16.04.2017 |
 Kohouti si vybojovali postup do playoff! Prachovice sestupují do KHbL a Svitavy čeká baráž!

» 09.04.2017 |
 Důležitá výhra Svitav nad Deltou vrátila Svitavy do boje o playoff!

» 02.04.2017 |
 Přeloučští Jestřábi díky Dvořkovi a hattricku Rašky vykradli Ježky!

» 26.03.2017 |
 Přeloučští Jestřábi porazili v nájezdech Deltu!

» 19.03.2017 |
 Delta sice umožnila Jokeritu vstát z mrtvých, ale nakonec rozhodla gólem v poslední minutě!