SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.Národní HbLKrajská HbLMČR starších žákůPřebor mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

TURNAJE RSHB ČECHY VÝCHOD
ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111

 

registrace a matrika

(odkaz na stránku s informacemi)

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

Pojištění členů ČMSHb

ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ
TITULNÍ STRANA » „Pirát“ Fanderlík hattrickem sestřelil Svítkov, Lokomotiva překvapivě padla v Malenovicích
MS 2017 PARDUBICE

MS 2017 - vstupenky

HLEDEJ V ARCHIVU
ilustrační foto (foto: Patrik Ticháček)

„Pirát“ Fanderlík hattrickem sestřelil Svítkov, Lokomotiva překvapivě padla v Malenovicích

Filip Červinka | 08.03.2017 21:48:22 | 1161x

Dorostenci - Mladší a starší dorostenci bojující v nejvyšší hokejbalové soutěži mají za sebou první jarní kompletní kolo. Starší dorostenci Svítkova na svém hřišti přivítali ve východočeském derby královéhradecké piráty, kteří domácí Stars oloupili o všechny body. Autosklo nadělovalo v obou svých duelech a letohradští mladší dorostenci si nebrali servítky s Brnem. Českotřebovská Lokomotiva pak odjela s prázdnou z Malenovic.  

Sobota 4.3.2017

Extraliga staršího dorostu – skupina B:


HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice vs. HBC Hradec Králové 1988 3:6 (1:4, 1:1, 1:1)


Branky a nahrávky: 4. Král (Málik), 23. Málik (Hlaváček), 40. Král (Hlaváček) – 3. Pazourek (Šimek), 6. Pazourek (Černý, Šimek), 7. Fanderlík (Bogdány), 13. Fanderlík (Bogdány), 20. Bogdány (Černý), 34. Fanderlík (Brádler).
Střely: 32:29, vyloučení: 7:6, využití přesilovek: 1:1, oslabení: 0:0.

Do východočeského derby vstupovali v roli favoritů královéhradečtí piráti, kteří předzápasové předpoklady potvrdili a nasázeli v úvodní patnáctiminutovce Svítkovu čtyři branky. Svítkov dokázal reagovat pouze jednou a vypadalo to, že o osudu zápasu je brzy rozhodnuto. Od druhé periody se ale hra vyrovnala, každý chvilku tahal pilku, avšak Hradec si šel za vítězstvím, jelikož se mohl radovat z pohodlného náskoku. Největší potíže dělal hradecké obraně Pavel Málik – opavská posila a reprezentační kapitán kategorie U18 z posledního šampionátu, ani on ale nestačil na výtečně hrající soubor hráčů zpod Bílé věže.

Sestava Hradce Králové: Zapadlová (od 23. Vaněk) – Brádler, Mlázovský, Rejlová, Vodvárka, Zeman – Bogdány, Černý, Fanderlík, Fiedler, Janský, Pazourek, Sejkanič, Šimek, Šimůnek.
 

Sestava Svítkova: Novotný L. – Doležal, Málik, Pelikán, Zaplatílek – Bláha, Čech, Hlaváček, Král, Menšík, Modrý, Notovný V., Tesař, Topičová.


HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice vs. HBC Tygři Mladá Boleslav 6:1 (4:0, 2:0, 0:1)


Branky a nahrávky: 4. Kubišta (Kendík), Moravec (Holman), Bucek J. (Blažek, Strouhal), 10. Emmer (Mach), 26. Bucek J., 28. Moravec (Zajíček) – 31. Vaněk (Jaroměřský).
Střely: 26:15, vyloučení: 6:7, využití přesilovek: 2:1, oslabení: 0:0.

Pardubické Autosklo obhajuje titul vicemistrů extraligy a chtělo navázat na povedené výkony z podzimní části. Od prvních minut duelu proti mladoboleslavským Tygrům bylo jasné, kdo bude pánem na hřišti. Hned po úvodní periodě vedli domácí Autoskláři o čtyři branky a zbytek utkání si v poklidu pohlídali. Dvěma brankami se blýskl mládežnický reprezentant Jiří Bucek, pozadu nezůstal ani Šimon Moravec a Mladá Boleslav si nakonec z Pardubic odvezla nepěkný debakl.

Sestava Pardubic: Foršt (Doležal) – Bucek A., Holman, Kendík, Mikulecký, Panchártek, Tajovský – Blažek, Bucek J., Emmer, Kubišta, Mach, Moravec, Richter, Strouhal, Zajíček.


Neděle 5.3.2017

Extraliga mladšího dorostu – skupina C:


HBC Gladiators Olomouc vs. HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 2:8 (1:3, 1:1, 0:4)

Branky a nahrávky: 7. Zavadil (Rygel, Malíček), 30. Zavadil (Hanák) – 8. Šimek (Novák, Deml), 11. Deml (Kopřiva, Holeka), 11. Deml (Holeka), 29. Deml (Šimek), 37. Kouba (Šimek), 38. Deml, 43. Novák (Deml), 45. Deml (Holeka).
Střely: 17:37, vyloučení: 10:2, využití přesilovek: 0:2, oslabení: 0:0.

Pardubice zajížděly do Olomouce v roli jasných favoritů, ale v polovině úvodní patnáctiminutovky se do vedení dostali překvapivě olomoučtí Gladiátoři. Autosklo ale brzy zareagovalo vyrovnáním a pak rozjel gólovou smršť Richard Deml, který nakonec v utkání nastřílel pět branek! Nejvíce se východočeským hokejbalistům podařila třetí perioda, v níž existovalo na hřišti jen jedno mužstvo, a to z Pardubic, které si tak zpět na východ Čech odvezlo plný počet bodů, ale Olomouc se bila více než statečně!
 

Sestava Pardubic: Habětínek M. – Habětínek F., Deml, Kopřiva, Valenta – Holeka, Jančík, Kábrtová, Kouba, Licek, Moravec, Novák, Svoboda, Šimek.

 

HbK Bulldogs Brno vs. SK Hokejbal Letohrad 0:6 (0:0, 0:4, 0:2)

Branky a nahrávky: 19. Hubálek (Bogdány), 29. Bogdány (Faltus, Faltejsek), 29. Bogdány (Lux, Pešava), 30. Faltus (Levý, Hubálek), 39. Bogdány (Vacek, Kalousek), 40. Faltejsek (Faltus, Levý).
Střely: 6:34, vyloučení: 5:4, využití přesilovek: 0:1, oslabení: 0:0.

Letohradští Jeleni od začátku duelu v Brně převzali otěže zápasu, ale první třetinu jen bušili do brněnské zdi v brance. Gólová smršť přišla až v závěru druhé periody, o níž se postaral Bogdány s Faltusem a rázem tak bylo o osudu utkání rozhodnuto. V závěrečné části se hrálo opět jen na jednu branku a Letohrad přidal další dva góly. Jeleni si tak připsali na své konto povinné tři body.

Sestava Letohradu: Manučarjan – Hubálek, Kalousek, Lux, Mačátová – Bogdány, Faltejsek, Faltus, Levý, Pešava, Šafář, Vacek.


HBC Malenovice vs. TJ Lokomotiva Česká Třebová 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 5. Brázdil J. (Dekár, Brázdil M.), 29. Brádil J. (Brázdil M., Dekár), 35. Mramorenský (Kužílek, Medřický), 44. Kužílek (Ševčík, Medřický) – 41. Řehák (Pirkl, Smutný).
Střely: 25:20, vyloučení: 1:6, využití přesilovek: 1:0, oslabení: 0:0.

Českotřebovská Lokomotiva se v neděli představila na půdě nevyzpytatelně hrajících Malenovic. Možná se mírně očekávala výhra Lokomotivy, ale Malenovice působily od začátku utkání velmi sebejistě a po dvou třetinách se navíc těšily z dvoubrankového vedení. Českotřebovští hokejbalisté se snažili, seč jim síly stačily, ale nemohli se vůbec prosadit. První gólová radost z hole Řeháka přišla až po třetím zásahu domácích, a to už bylo na zvrat duelu pozdě.

Sestava České Třebové: Břeň – Kříž, Verner, Vostrčil, Zeman – Hájek, Hyksa, Kvasničková, Pirkl, Řehák, Serbousek, Smutný, Švedová, Valíček.