SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.LIGAKRAJSKÁ LIGALIGA starších žákůPŘEBOR mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

TURNAJE MLÁDEŽE RSHB

Východočeský přebor přípravek 2017-2018

1.turnaj 23.9.2017 – H.Králové

2.turnaj 14.10.2017 – Polabiny

3.turnaj 4.11.2017 – Svítkov, Chlumec n.C.

4.turnaj 24.3.2018 – Svítkov a Přelouč

5.turnaj 21.4.2018 – Svítkov a Česká Třebová

6.turnaj 12.5.2018 – Polabiny a Opočno

7.turnaj 2.6.2018 – Letohrad a Svitavy

 

Východočeský přebor minipřípravek 2017-2018

1.turnaj 30.9.2017 – ZS Svitavy

2.turnaj 21.10.2017 – Přelouč

3.turnaj 11.11.2017 – Letohrad

4.turnaj 7.4.2018 – H. Králové a Č. Třebová

5.turnaj 28.4.2018 – Svitavy a Polabiny

6.turnaj 19.5.2018 – Opočno a Přelouč

7.turnaj 9.6.2018 – H. Městec a Chlumec n/C.

 

Východočeský přebor mikropřípravek 2017-2018

1.turnaj 8.10.2017 – H.Městec

2.turnaj 3.12.2017 – Hala Pardubice

3.turnaj 27.1.2018 – Hala Pardubice

4.turnaj 15.4.2018 – Přelouč

5.turnaj 6.5.2018 – Hradec Králové

6.turnaj 27.5.2018 – Letohrad

7.turnaj 17.6.2018 – Heřmanův Městec

MLADŠÍ ŽÁCI - TURNAJE

  1. -   17.9.2017 - Heřman. Městec

  2. -   1.10.2017 - Jihlava

  3. - 15.10.2017 - Svitavy

  4. - 22.10.2017 - Hradec Králové

  5. -   5.11.2017 - Svítkov

  6. - 19.11.2017 - Pardubice

-----------------------------------------------

  7. - 25.3.2018

      - Pardubice / Hradec Králové

  8. -   8.4.2018

      - Svítkov / Letohrad

  9. - 22.4.2018

      - Jihlava / Polička

10. -   6.5.2018

      - Heřmanův Městec / Svítkov

11. - 20.5.2018

      - Svitavy / Pardubice

12. -   3.6.2018

      - Mor. Třebová / Letohrad

13. - 17.6.2018

      - Jihlava

-----------------------------------------------

Propozice turnajů MŽ

TURNAJE ŽEN RSHB

Východočeský přebor žen 2017 (OPEN)

1.turnaj 21. 4. 2018 – Č. Třebová
2.turnaj 26. 5. 2018 – Letohrad
3.turnaj 24. 6. 2018 – Polabiny
4.turnaj 1. 9. 2018 – Svítkov
5.turnaj 28. 10. 2018 – Přelouč

(propozice VČ přeboru žen)

NÁBOR ROZHODČÍCH


kontakt: Lukáš Dubský
mail: rozhodci@hokejbal-vc.cz

ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111


Pravidelná otevírací doba:

Od 31. 5. 2018 budou matriční úkony prováděny jen po telefonické domluvě s Janou Nekolovou - 725 648 939 a Evou Královou - 773 781 140.

registrace a matrika

(odkaz na stránku s informacemi)

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ

DETAIL UTKÁNÍ

MČR starších žáků 2016-2017 - MČR SŽ - ČECHY VÝCHOD 2016-2017

PCE HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 18   1 9 8
PRE HC Jestřábi Přelouč 00 0 0

Č.utkání: 67072 Soutež: MČR starších žáků 2016-2017 - MČR SŽ - ČECHY VÝCHOD 2016-2017
Datum: 13.05.2017 - 11:30 Hřiště: Pardubice - Polabiny 

Základní údaje:

Střely: 51:21 Vyloučení: 2:2 Přesilovky: 2:2 Využití: 1:0 Oslabení: 0:0 Diváků: 70  Rozhodčí: Shejbal, Mach 

Sestavy týmů

# Post Číslo Příjmení a jméno Host
1. B 32 Bitnar Jiří
2. O 26 Baráková Karolína Ž 
3. O 44 Hálek Miroslav  
4. O 35 Kopřiva Vojtěch  
5. O 38 Křemenák Filip  
6. O 27 Školoudík Václav  
7. U 20 Drbal Denis MŽ 
8. U 19 Kábrt Matěj MŽ 
9. U 42 Kábrtová Aneta Ž 
10. U 36 Kopsa Matěj  
11. U 4 Kopsa Štěpán PŘ 
12. U 48 Kubenik Alex  
13. U 28 Kubíček Martin  
14. U 46 Moravec Vojtěch  
15. U 9 Petráš Martin MŽ 
16. U 29 Socha Lukáš  
17. U 37 Tichý Dominik  
# Post Číslo Příjmení a jméno Host
1. B 1 Čára Lukáš SS 
2. O 10 Herman Hubert SS 
3. O 22 Kratochvíl Jiří  
4. O 7 Moravec Michal  
5. O 12 Pavlíček Jan  
6. O 3 Zbořil Ondřej SS 
7. U 15 Bittner Tomáš  
8. U 20 Kubátová Jana  
9. U 13 Lauryn Josef  
10. U 21 Merta Milan  
11. U 4 Moravcová Adéla  
12. U 16 Moravec Filip  
13. U 18 Rozkošný Daniel  
14. U 14 Říha Martin  

Evidence branek

Čas Branka (A1,A2) Typ
01:45  Tichý Dominik (Školoudík Václav) EQ
15:07  Kubíček Martin (Moravec Vojtěch) EQ
17:48  Hálek Miroslav (Kubíček Martin) PP
17:55  Tichý Dominik (Kábrtová Aneta,  Baráková Karolína) EQ
19:20  Tichý Dominik (Školoudík Václav) EQ
19:52  Drbal Denis (Kubenik Alex) EQ
20:34  Moravec Vojtěch (Kubíček Martin) EQ
24:40  Kubíček Martin  EQ
28:31  Moravec Vojtěch (Kubíček Martin,  Kopřiva Vojtěch) EQ
29:00  Tichý Dominik (Školoudík Václav,  Kábrtová Aneta) EQ
33:55  Hálek Miroslav  EQ
34:30  Kábrtová Aneta (Tichý Dominik) EQ
34:42  Kubenik Alex (Socha Lukáš,  Školoudík Václav) EQ
35:18  Kubenik Alex  EQ
36:02  Tichý Dominik (Baráková Karolína) EQ
37:47  Křemenák Filip (Moravec Vojtěch) EQ
38:22  Tichý Dominik  EQ
38:38  Kopsa Matěj (Školoudík Václav) EQ
Čas Branka (A1,A2) Typ

Evidence trestů

Čas Hráč Tr.
10:22 Školoudík Václav 2
32:39 Kopsa Matěj 2
Čas Hráč Tr.
16:01 Herman Hubert 2
31:41 Herman Hubert 2

Statistiky brankářů

# Brankář Gólů Minut Střel
1. Bitnar Jiří 0 45:00 21
# Brankář Gólů Minut Střel
1. Čára Lukáš 18 45:00 51



Upozornění: Zápas dosud není statisticky zpracován a NENÍ zahrnut v celkových statistikách soutěže!