SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.Národní HbLKrajská HbLMČR starších žákůPřebor mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

TURNAJE RSHB ČECHY VÝCHOD
ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111

 

registrace a matrika

(odkaz na stránku s informacemi)

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

Pojištění členů ČMSHb

ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ

DETAIL UTKÁNÍ

Krajská hokejbalová liga 2016-2017 - KHbL - ČECHY VÝCHOD 2016-2017 - Play-off

STA HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B 4   2 1 1
SPL SK HBC Splašené Hole Pardubice 32 1 0

Č.utkání: 62078 Soutež: Krajská hokejbalová liga 2016-2017 - KHbL - ČECHY VÝCHOD 2016-2017 - Play-off
Datum: 23.04.2017 - 16:00 Hřiště: Pardubice - Svítkov 

Základní údaje:

Střely: 43:21 Vyloučení: 6:4 Přesilovky: 3:4 Využití: 1:2 Oslabení: 0:0 Diváků: 11  Rozhodčí: Málek, Havelka 

Sestavy týmů

# Post Číslo Příjmení a jméno Host
1. B 20 Lagron Lukáš  
2. U 33 Adámek Radek MD 
3. U 86 Bugel Jan SS 
4. U 44 Hejkrlík Martin  
5. U 23 Ježek Tomáš SS 
6. U 31 Jílek Petr  
7. U 10 Mifek Milan  
8. U 29 Michal Jan SD 
9. U 91 Mlateček David  
10. U 87 Mlateček Dominik  
11. U 71 Novotný Vojtěch MD 
12. U 24 Papadopulos Nikolas
13. U 22 Peřina Miroslav  
14. U 11 Pochobradský Lubomír  
15. U 19 Zděnek Slavomír  
16. U 48 Zelinka Tadeáš  
# Post Číslo Příjmení a jméno Host
1. B 1 Vajda Lukáš  
2. B 33 Vondra Jan  
3. O 93 Bořek Jan  
4. O 29 Feranec Jan  
5. O 69 Janeček Miroslav  
6. O 55 Louda Zbyněk  
7. O 4 Zítka Lukáš  
8. U 44 Bittner Jan  
9. U 22 Bouška David  
10. U 6 Dynter Aleš  
11. U 15 Hain Vojtěch  
12. U 25 Holý Jakub  
13. U 20 Holý Libor  
14. U 22 Topič Jan  
15. U 9 Topič Radim  

Evidence branek

Čas Branka (A1,A2) Typ
03:18  Zelinka Tadeáš (Zděnek Slavomír) EQ
13:09  Mlateček Dominik  EQ
23:32  Papadopulos Nikolas  EQ
34:15  Novotný Vojtěch (Pochobradský Lubomír) PP
Čas Branka (A1,A2) Typ
11:14  Bouška David (Dynter Aleš) EQ
14:42  Feranec Jan  PP
16:19  Holý Libor (Bořek Jan) PP

Evidence trestů

Čas Hráč Tr.
06:10 Mifek Milan 2
14:36 Michal Jan 2
14:36 Mifek Milan 2
14:49 Papadopulos Nikolas 2
22:48 Zelinka Tadeáš 10
40:56 Zelinka Tadeáš 2
Čas Hráč Tr.
06:10 Holý Jakub 2
29:11 Dynter Aleš 2
33:31 Bittner Jan 2
34:51 Dynter Aleš 2

Statistiky brankářů

# Brankář Gólů Minut Střel
1. Lagron Lukáš 3 45:00 21
# Brankář Gólů Minut Střel
1. Vondra Jan 4 45:00 43



Upozornění: Zápas je statisticky zpracován a zahrnut v celkových statistikách soutěže.