SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.LIGAKRAJSKÁ LIGALIGA starších žákůPŘEBOR mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

TURNAJE MLÁDEŽE RSHB

Východočeský přebor přípravek 2017-2018

1.turnaj 23.9.2017 – H.Králové

2.turnaj 14.10.2017 – Polabiny

3.turnaj 4.11.2017 – Svítkov, Chlumec n.C.

4.turnaj 24.3.2018 – Svítkov a Přelouč

5.turnaj 21.4.2018 – Svítkov a Česká Třebová

6.turnaj 12.5.2018 – Polabiny a Opočno

7.turnaj 2.6.2018 – Letohrad a Svitavy (propozice)

 

Východočeský přebor minipřípravek 2017-2018

1.turnaj 30.9.2017 – ZS Svitavy

2.turnaj 21.10.2017 – Přelouč

3.turnaj 11.11.2017 – Letohrad

4.turnaj 7.4.2018 – H. Králové a Č. Třebová

5.turnaj 28.4.2018 – Svitavy a Polabiny

6.turnaj 19.5.2018 – Opočno a Přelouč

7.turnaj 9.6.2018 – H. Městec a Chlumec n/C. (propozice)

 

Východočeský přebor mikropřípravek 2017-2018

1.turnaj 8.10.2017 – H.Městec

2.turnaj 3.12.2017 – Hala Pardubice

3.turnaj 27.1.2018 – Hala Pardubice

4.turnaj 15.4.2018 – Přelouč

5.turnaj 6.5.2018 – Hradec Králové

6.turnaj 27.5.2018 – Letohrad (propozice)

7.turnaj 17.6.2018 – Heřmanův Městec (propozice)

MLADŠÍ ŽÁCI - TURNAJE

  1. -   17.9.2017 - Heřman. Městec

  2. -   1.10.2017 - Jihlava

  3. - 15.10.2017 - Svitavy

  4. - 22.10.2017 - Hradec Králové

  5. -   5.11.2017 - Svítkov

  6. - 19.11.2017 - Pardubice

-----------------------------------------------

  7. - 25.3.2018

      - Pardubice / Hradec Králové

  8. -   8.4.2018

      - Svítkov / Letohrad

  9. - 22.4.2018

      - Jihlava / Polička

10. -   6.5.2018

      - Heřmanův Městec / Svítkov

11. - 20.5.2018

      - Svitavy / Pardubice

12. -   3.6.2018

      - Mor. Třebová / Letohrad

13. - 17.6.2018

      - Hradec Králové / Jihlava

-----------------------------------------------

Propozice turnajů MŽ

TURNAJE ŽEN RSHB

Východočeský přebor žen 2017 (OPEN)

1.turnaj 21. 4. 2018 – Č. Třebová
2.turnaj 26. 5. 2018 – Letohrad
3.turnaj 24. 6. 2018 – Polabiny
4.turnaj 1. 9. 2018 – Svítkov
5.turnaj 28. 10. 2018 – Přelouč

(propozice VČ přeboru žen)

NÁBOR ROZHODČÍCH


kontakt: Lukáš Dubský
mail: rozhodci@hokejbal-vc.cz

ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111


Pravidelná otevírací doba:

ČTVRTEK 16:00 - 19:00

Od 12. 4. 2018 bude matrika otevřená jen od 16:00 do 17:30, nebo po telefonické domluvě s Janou Nekolovou!

registrace a matrika

(odkaz na stránku s informacemi)

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ

DETAIL UTKÁNÍ

2.Liga - ČECHY VÝCHOD 2017-2018 - Základní část

JEZ Ježci Heřmanův Městec 9   2 4 3
STA HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B 41 1 2

Č.utkání: 61052 Soutež: 2.Liga - ČECHY VÝCHOD 2017-2018 - Základní část
Datum: 25.11.2017 - 14:00 Hřiště: Heřmanův Městec 

Základní údaje:

Střely: 32:26 Vyloučení: 5:2 Přesilovky: 1:4 Využití: 0:3 Oslabení: 1:0 Diváků: 15  Rozhodčí: Procházka, Vacek 

Sestavy týmů

# Post Číslo Příjmení a jméno Host
1. B 1 Novelinka Petr SS 
2. B 4 Synek Lukáš  
3. O 29 Macháček Josef  
4. O 8 Menc Lubomír
5. O 14 Mlejnek Viktor
6. O 10 Škubník Petr  
7. U 88 Běloušek Ondřej  
8. U 68 Kopriva Petr  
9. U 9 Macenauer Dominik  
10. U 50 Mlejnek Kamil
11. U 45 Novák Jakub  
12. U 91 Novelinka Lukáš SS 
13. U 13 Pilař Tomáš  
14. U 12 Šídlo Štěpán
15. U 16 Škoda Patrik  
# Post Číslo Příjmení a jméno Host
1. B 20 Lagron Lukáš  
2. O 88 Bugel Jan  
3. O 92 Kudláček Aleš  
4. O 10 Mifek Milan  
5. O 28 Trojek Tomáš SS 
6. U 11 Čejgl Martin SS 
7. U 96 Hejkrlík Martin  
8. U 8 Hlaváček Tomáš
9. U 16 Ježek Tomáš  
10. U 91 Mlateček David  
11. U 15 Modrý Ondřej  
12. U 12 Papadopulos Nikolas  
13. U 19 Zaplatílek Petr

Evidence branek

Čas Branka (A1,A2) Typ
00:11  Kopriva Petr (Pilař Tomáš) EQ
03:49  Novák Jakub (Novelinka Lukáš) EQ
15:08  Pilař Tomáš (Běloušek Ondřej) EQ
19:50  Běloušek Ondřej (Mlejnek Viktor) EQ
25:55  Pilař Tomáš  EQ
27:00  Šídlo Štěpán (Macháček Josef) EQ
35:46  Pilař Tomáš (Kopriva Petr,  Běloušek Ondřej) EQ
37:58  Běloušek Ondřej (Pilař Tomáš) SH
44:23  Menc Lubomír (Pilař Tomáš) EQ
Čas Branka (A1,A2) Typ
12:14  Zaplatílek Petr (Mlateček David,  Čejgl Martin) PP
23:21  Trojek Tomáš (Čejgl Martin,  Papadopulos Nikolas) PP
29:02  Čejgl Martin (Trojek Tomáš,  Mlateček David) EQ
31:50  Kudláček Aleš (Trojek Tomáš) PP

Evidence trestů

Čas Hráč Tr.
10:54 Mlejnek Viktor 2
21:45 Mlejnek Viktor 2
28:53 Běloušek Ondřej 2
29:53 Menc Lubomír 2
36:54 Škubník Petr 2
Čas Hráč Tr.
27:50 Papadopulos Nikolas 2
28:53 Mlateček David 2

Statistiky brankářů

# Brankář Gólů Minut Střel
1. Synek Lukáš 4 45:00 26
# Brankář Gólů Minut Střel
1. Lagron Lukáš 9 45:00 32



Upozornění: Zápas dosud není statisticky zpracován a NENÍ zahrnut v celkových statistikách soutěže!