SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.LIGAKRAJSKÁ LIGALIGA starších žákůPŘEBOR mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

TURNAJE MLÁDEŽE RSHB

Východočeský přebor přípravek 2017-2018

1.turnaj 23.9.2017 – H.Králové (hraje se formátem 3+1) (propozice)

2.turnaj 14.10.2017 – Polabiny (hraje se formátem 3+1) (propozice)

3.turnaj 4.11.2017 – Svítkov a Chlumec nad Cidlinou (propozice)

4.turnaj 24.3.2018 – ???

5.turnaj 21.4.2018 – ???

6.turnaj 12.5.2018 – ???

7.turnaj 2.6.2018 – ???

Východočeský přebor minipřípravek 2017-2018

1.turnaj 30.9.2017 – ZS Svitavy (propozice)

2.turnaj 21.10.2017 – Přelouč (propozice)

3.turnaj 11.11.2017 – Letohrad (propozice)

4.turnaj 7.4.2018 – ???

5.turnaj 28.4.2018 – ???

6.turnaj 19.5.2018 – ???

7.turnaj 9.6.2018 – ???

Východočeský přebor mikropřípravek 2017-2018

1.turnaj 8.10.2017 – H.Městec (propozice)

2.turnaj 3.12.2017 – ??? (Mikulášský turnaj)

3.turnaj 27.1.2018 – ???

4.turnaj 15.4.2018 – ???

5.turnaj 6.5.2018 – ???

6.turnaj 27.5.2018 – ???

7.turnaj 17.6.2018 – ???

 

TURNAJE ŽEN RSHB
LIGA VETERÁNŮ

Liga veteránů (open)

1.turnaj ???, 14.10.2017

2.turnaj ???, 17.11.2017

3.turnaj ???, 14.4.2018

4.turnaj ???, 8.5.2018

5.turnaj ???, červen 2018 (bude upřesněno)

 

Propozice ligy - zde ke stažení

ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111

 

Kancelář otevřena vždy ve čtvrtek 16:00-19:00!!!

 

registrace a matrika

(odkaz na stránku s informacemi)

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ

Dokumenty - Rozhodnutí DK - 2006-2007

Dokumenty - 2006-2007

Poř.Název dokumentuNázev kategorieSoubor
1.DK-64-0607 - Martin Čížek (RP: 9770)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 DDM Delta Pardubice
2.DK-63-0607 - Daniel Šafránek (RP: 3682)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
3.DK-62-0607 - Antonín Faltus (VM)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
4.DK-61-0607 - Daniel Šafránek (RP: 3682)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
5.DK-60-0607 - Samek Bohuslav (RP: 26005)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HBC Autosklo-H.A.K. Hradec Králové
6.DK-59-0607 - Zahradník Roman (RP: 4902)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HBC Medvědi Pardubice
7.DK-58-0607 - Jeřáb Michal (funkcionář týmu)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HBC Medvědi Pardubice
8.DK-57-0607 - Dostál Jiří (RP: 18602)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HBC Autosklo-H.A.K. Hradec Králové
9.DK-56-0607 - Seidl Jiří (RP: 3773)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 NC Svítkovice
10.DK-55-0607 - Medek Tomáš (RP: 28968)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HBC Medvědi Pardubice
11.DK-54-0607 - Sokol Radek (RP: 23730)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HBC Autosklo-H.A.K. Hradec Králové
12.DK-53-0607 - Kosina Luděk (RP: 21517) - žádost o prominutí zbytku trestuRozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HBC Chlumec nad Cidlinou
13.DK-52-0607 - Gabriel Jan (RP: xxxxx)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HBC Jokerit Chrudim
14.DK-51-0607 - Stýblo Martin (RP: 32682)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HC Jestřábi Přelouč
15.DK-50-0607 - Kosina Luděk (RP: 21517)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HBC Chlumec nad Cidlinou
16.DK-49-0607 - Marek Marcel (vedoucí mužstva)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HBC Chlumec nad Cidlinou
17.DK-48-0607 - Mlateček Michal (RP: 23263)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HBC Autosklo-H.A.K. Hradec Králové
18.DK-47-0607 - König JanRozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HBC Jokerit Chrudim
19.DK-46-0607 - Samek Bohuslav (RP: 26005)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HBC Autosklo-H.A.K. Hradec Králové - žádost o prominutí zbytku trestu
20.DK-45-0607 - Ždímal Pavel (RP: 28251)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HBC Jokerit Chrudim
21.DK-44-0607 - Pecka Jan (RP: 28662)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HC Jestřábi Přelouč
22.DK-43-0607 - Bucek Roman (RP: 27184)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 SK Holcim Prachovice
23.DK-42-0607 - Seidl Jiří (RP: 3773)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 NC Svítkovice
24.DK-41-0607 - Pluhař Pavel (RP: 16307)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 DDM Alfa Pardubice
25.DK-40-0607 - Brotánek Jaroslav (RP: 14288)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HBC Roneka Pardubice
26.DK-39-0607 - Široký Milan (vedoucí mužstva)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HBC Roneka Pardubice
27.DK-38-0607 - Němec Josef (RP: 15466)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HBC Medvědi Pardubice
28.DK-37-0607 - Daněk Jiří (RP: 16583)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HBC Roneka Pardubice
29.DK-36-0607 - Brotánek Jaroslav (RP: 14288)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HBC Roneka Pardubice
30.DK-35-0607 - Klema Jakub (RP: 31854)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HBC Roneka Pardubice
31.DK-34-0607 - Heller Jiří (RP: 1131)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 DDM Alfa Pardubice
32.DK-33-0607 - Boháč Jaroslav (RP: 18853)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 SK Kometa Polička
33.DK-32-0607 - Heller Jan (RP: 1132)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 DDM Alfa Pardubice
34.DK-31-0607 - Javorek Jaroslav (RP: 23263)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 SK Jihlava
35.DK-30-0607 - Petránek Aleš (RP: 21799)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 DDM Alfa Pardubice - žádost o prominutí zbytku trestu
36.DK-29-0607 - Musil Lukáš (RP: 27611)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 1.HBC Svitavy
37.DK-28-0607 - Vojtěch Lukáš (RP: 23987)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 DDM Alfa Pardubice - žádost o prominutí zbytku trestu OK-01-0607
38.DK-27-0607 - Nespěšný Lubomír (RP: 27612)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 1.HBC Svitavy
39.DK-26-0607 - Synek Petr (RP: 11068)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HBC Chlumec nad Cidlinou- žádost o prominutí zbytku trestu DK-03-0607
40.DK-25-0607 - Nespěšný Lubomír (RP: 27612)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 1.HBC Svitavy
41.DK-24-0607 - Kantor David (RP: 11998)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HC Jestřábi Přelouč
42.DK-23-0607 - Štěpánek Jakub (RP: 16862)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 SK Holcim Prachovice
43.DK-22-0607 - Vojtěch Lukáš (RP: 23987)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 DDM Alfa Pardubice
44.DK-21-0607 - oddíl MŽ HBC Jokerit ChrudimRozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HBC Jokerit Chrudim
45.DK-20-0607 - oddíl SŽ HBC Autosklo H.A.K. HKRozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HBC Autosklo-H.A.K. Hradec Králové
46.DK-19-0607 - Petránek Aleš (RP: 21799)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 DDM Alfa Pardubice
47.DK-18-0607 - Stechura Aleš (RP: 23328)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 1.HBC Svitavy
48.DK-17-0607 - Cempírek Jiří (RP: 25974)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 DDM Alfa Pardubice
49.DK-16-0607 - Samek Bohuslav (RP: 26005)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HBC Autosklo-H.A.K. Hradec Králové
50.DK-15-0607 - Hübl Miroslav (trenér)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 TJ Lokomotiva Česká Třebová
51.DK-14-0607 - Říčař Václav (RP: 29608)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HBC Autosklo-H.A.K. Hradec Králové
52.DK-13-0607 - Filip Marcel (RP: 21840)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HC Jestřábi Přelouč - žádost o prominutí zbytku trestu DL-04-0607
53.DK-12-0607 - Říčař Václav (RP: 29608)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HBC Autosklo-H.A.K. Hradec Králové
54.DK-11-0607 - Jarotek Tomáš (vedoucí mužstva)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HBC Autosklo-H.A.K. Hradec Králové
55.DK-10-0607 - Fölkl Stanislav (RP: 21518)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HBC Chlumec nad Cidlinou
56.DK-09-0607 - Brabec Michal (RP: 8100)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HBC Jokerit Chrudim
57.DK-08-0607 - Motl Michal (RP: 30124)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 TJ Lokomotiva Česká Třebová
58.DK-07-0607 - Šafránek Daniel (RP: 3682)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 TJ Paramo Svítkov Stars Pce B
59.DK-06-0607 - Sisr Michal (RP: 19146)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HBC Jokerit Chrudim
60.DK-05-0607 - Lán Ondřej (RP: 27675)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HC Olympia Hradec Králové
61.DK-04-0607 - Filip Marcel (RP: 21840)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HC Jestřábi Přelouč
62.DK-03-0607 - Synek Petr (RP: 11068)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 HBC Chlumec nad Cidlinou
63.DK-02-0607 - Tobiáš Vojtěch (RP: 24230)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 SK Kometa Polička
64.DK-01-0607 - Radiměřský Jakub (RP: 20623)Rozhodnutí DK | 2006-2007soubor typu pdf
 SK Kometa Polička